Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap lesz 10 napja, hogy...

Holnap lesz 10 napja, hogy késik, fura tünetek nem tudom mire gondoljak?

Figyelt kérdés
A párommal már elég régóta vagyunk együtt. Eddig gumióvszerral védekeztünk mostanában pedig inkább megszakítással de a ciklusom vége felé már többnyire sehogyan. Minden hónapban eltolódik a mensturációm egy pár nappal ... Például novemberben 12-re vártam és 16-án jött meg, decemberben 16-ra vártam és 23-án jött ... Januárban még nem jelentkezett. Viszont nincsenek tüneteim. Pontosan ugyanúgy érzem magam mint minden egyes nap. De a menstruációmnak sincsen semmilyen előjele ... Most úgy érzed, hogy van egy enyhe nyomás a két petefészkemnél és eléggé puffadt a hasam viszont nem kemény de ha megnyomom akkor olyan fura ... Viszont ez gyakran előfordul. Sőt olykor-olykor még tüneteket is sikerül produkálnom magamnak. :) Tavaly ilyenkor 2 hónapig maradt ki akkor szinte 100%-ig biztos voltam benne, hogy baba lesz aztán mégsem. Nem tervezzük a babát, én még tanulok de ha jön akkor természetesen megtartjuk. :) Még tesztet nem vettem mivel két hetes késés után javasolt. Eddig akárhányszor késett mindig azon voltam, hogy lehet, hogy most baba van a dologban és sosem volt most pedig (a tapasztalatokra alapozva) semmi ilyen érzésem nincs. Szerintetek mennyi rá az esély? Előre is köszi!
2010. febr. 1. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze, miért nem lehetne baba a dologban! Bár a ciklusod nem épp ideális.

Pár nap múlva már biztosan hihető eredményt mutat a teszt.

Nálam is most 12 napos késés van, de már 5 napja pozitívat teszteltem. Amúgy semmi változást nem érzek.

2010. febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És nincsenek semmilyen tüneteid? Én egy picit olyasmit érzek mintha a méhem lenne egy picit "puffadt" nemtudom megfogalmazni igazából ... Fura. Egyébként mivel még tanulok még nem tudom nyugodt szívvel azt mondani, hogy épp itt az ideje a gyermekvállalásnak sőt. Tudom, hogy akkor inkább védekezni kellene és szeretnék mostmár gyógyszert szedni. Nagyon sokáig védekeztünk óvszerrel de már nem az igazi sajnos ... Most 3 hónapig védekeztünk így "ímmel-ámmal" bár én ezt nem nevezném védekezésnek ... De valahogy ez is olyan, hogy minden hónap végén jön az izgalom és a félelem, hogy lehet, hogy hát igen mi még erre nem állunk készen. Viszont abortusz nálam szóba sem jöhet. Egy pici nem tehet róla, hogy megfogant, egyikőjük sem kívánkozik a világra. De ha már a világon vannak gondjukat kell viselnünk. :)
2010. febr. 1. 23:06
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Én nem értelek kedves kérdező!

Mit szeretnél,meddíg írogatni ide?Milyen válaszokat vársz?

Ki mondta,hogy csak 2 hetes késés után lehet tesztet csinálni?????


Tessék elmenni venni egy tesztet,azonnal választ fog adni minden kérdésedre.

Mitől félsz?


Ide írogatsz ódákat,várod a válaszokat,holott a méhedbe senki nem lát bele.


Egy teszt meg max 10 percet vesz igénybe.

2010. febr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Majd írd meg kérlek, hogy mi lett!!!

Nekem is késik hat napja.

2010. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hetet késett ebben a hónapban. Elképzelhető, hogy most volt peteérésed és ezért csúszik a ciklusod. Viszont ha még nem akartok babót, akkor védekezzetek, mert becsúszhat.
2010. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

Az ébreési hő mérése, hőgörbe vezetése teljesen ingyenes, ráadásul nagyon könnyű. A segítségével pontosan követkető, hogy a ciklusban mikorra érik meg a pete, azaz mikor van tüszőrepedés. Tüszőrepi után kb 2 hétre várjható a vérzés vagy a vérzés kimaradása. ha nekem lenne összevissza ciklusom, és babáért akarok szeretkezni, vagy csak annyit szeretnék megtudni, hogy mikorra fog megjönni, tutira vezetnék hőgörbét, mert abból meg lehet űllapítani, hogy ÉPP HOL JÁRSZ A CIKLUSODBAN.


Második válaszolóval tökéletesen egyetértek: nem látunk a méhedbe. A tüneteidet bármi okozhatja, akár baba is, de a tünetekből nem derül ki, hogy van-e baba, vagy nincs. Ezt csak a terhességi teszt mondhatja meg, illetve nőgyógyászati ultrahang.


Arra meg nem vagyok hajlandó, hogy azt mondjam, amit hallani szeretnél:, hogy igen, tutira babás vagy... Mert nem tudhatom! És te sem, amíg nem tesztelsz. Ennyi.


Bocs, ha kicsit nyers voltam.

2010. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mi van veled,hogy nem reagálsz a válaszainkra?

Az elején még regényeket írtál a tüneteidről....

Mi újság azóta?

2010. febr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elnézést csak nem voltam gépközelben tegnap, későn értem haza és sokat kellett tanulnom. Noshát végülis még mindig nem jött meg, holnap veszek tesztet. Igazából fehér folyásom van ... Nem mondom, hogy nagy mennyiségben de azért van. Tegnap fájdogált a petefészkem azt hittem meg fog jönni de semmi pedig még betétet is beraktam. :( Péntek reggel első vizeletből elvégzem a tesztet aztán meglátjuk. Csak azon is gondolkoztam, hogy ha tényleg úgy van ahogyan az egyik válaszoló írta, hogy kitolódott a peteérésem egy olyan időpontra amiről én azt hittem, hogy már a ciklusom végének számít és épp akkor voltunk védekezés nélkül együtt a párommal és akkor történt a megtermékenyülés (azaz az elmúlt pár napban) akkor még most hiába is tesztelnék még arra pluszban kellene várni. Remélem érthetően fogalmaztam. :) Szval már teljesen össze vagyok zavarodva... Lehet, hogy most megcsinálok egy tesztet és negatívat mutat és ha tényleg most volt peteéérésem és megtermékenyült, leghamarabb 1-2 hét múlva tesztelhetnék pozitívat nem? Már nemtudom mitévő legyek, várom, hogy megjöjjön de semmi ... Viszont a hasam nagyon puffadt még mindig.
2010. febr. 3. 19:20
 9/10 A kérdező kommentje:
ja és még annyi, hogy tényleg ne haragudjatok, hogy nem válaszoltam most van időm rá úgyhogy most megis teszem. És nagyon köszönöm a segítséget! :-) Nagyon örülök a válaszoknak! :-)
2010. febr. 3. 19:21
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy mi lett a teszt eredménye? Érdekelne nagyon, mert kicsit hasonló helyzetben vagyok, mint te

2010. febr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!