Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindjárt 24 vagyok, és gyermek...

Mindjárt 24 vagyok, és gyermeket tervezünk a párommal, aki 25 éves! Nem futok ki az időből?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

Nagyon sokan 30.év után sem gondolják, hogy kifutottak volna.

2008. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon időben vagytok, ne aggódj! Én 25 leszek és nemrég kezdtünk el próbálkozni. Tény, hogy 5hónap alatt nem sikerült még összehozni a babát, de én előtte hagytam abba fogamzásgátlót. Szóval szerintem mindent bele és sok sikert!
2008. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy csúszol ki! Én 33 évesen szültem az első babámat, és 34 évesen fogom a következőt. Ő már itt van a pocakomban. Örülök, hogy nem kapkodtam el. Semmi gond nem volt az elsővel. Nagyon sokan ma már főiskolát, egyetemet végeznek, utána dolgoznak egy pár évet, mert valamire alapozni kell a családot, és csak utána fognak bele a gyerekprojektbe. Úgyhogy semmi para. Sok sikert kívánok nektek.
2008. júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondjak én? A párom is és én is elmultunk 35 évesek.

Bár régóta tervezzük a kisbabát eddig nem akart jönni.

Ti szerintem pont jó időben vagytok. Hajrá!!!

2008. júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 vagyok, a férjem 36. 2 éve próbálkozunk sikertelenül. Még nincs gyerekünk. Szerinted?!

Lehoznám a csillagokat is , ha még csak annyi idősek lehetnénk mint ti;)

2008. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A főnököm 42évesen szült. Hajrá:-)
2008. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem futsz-e ki az időből?Szerintem még egy kicsit korai is.De persze ti érzitek!Szerintem a legideálisabb 28 körül szülni.Mind karrier,mind egészségügyi és lelki okok miatt is.Addigra már megérik és kiteljesedik egy nő!
2008. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!