Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés lehet a ciklus 31....

Peteérés lehet a ciklus 31. napján is?

Figyelt kérdés

Gyógyszer abbahagyása utáni időszakomat élem, babát szeretnénk. Előző hónapban kb. 45 napra jött meg. Most a következő ciklus 31. napján járok. Tegnap este mértem hőt, 36,5 volt,(az előző napokon sem volt magas) most, délután fél 5-kor 37,2! Lehet ez a peteérés jele? Illetve tudom, hogy az, de délután mérve is reális adatot ad, ha előtte napokon alacsonyabb volt? Végül is ha az előző havi 45 napos ciklusból indulok ki, akkor 14 nappal előtte vagyok...

Várom véleményeiteket, és köszönöm!


2008. júl. 7. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
sajnos vannak olyan esetek,amikor bármikor lehet,ha te is olyan vagy,akinek nem félidőben van,és rendszertelen is a ciklusod,pláne lehet akkor peteérésed.Azt mondják mindig ugyanabban az időben kell mérni a hőt,próbáld meg te is egy időben mérni,pl reggel még ágyban felkelés előtt.Minimális hőingadozás amúgy is lehet napközben.
2008. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mindig reggel ébredés után mérd meg a hődet! És ha 45 napos a ciklusod és levonod a 14 napot akkor lehetett most a peteérésed.
2008. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!