Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Árthat az orgazmus, ha valójáb...

Árthat az orgazmus, ha valójában még nem is tudom hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
27-ére nem várom. Tegnap is együtt voltunk a párommal és kicsit féltem, hogy ha netán már összejött a baba, akkor árthat-e így az elején az orgazmus? egyébként múlt hónapban már előtte egy héttel mindjárt megjön érzésem volt, gyakori pisiléssel és sajna meg is jött időre. Most semmi nem érzek, nincs mindjárt megjön érzésem. Egyébként azért ebbe a kategóriába írtam és nem a teherbeeséshez, mert itt több kismama van és gondoltam ők csak jobban tudják, hogy volt nekik az elején, mint, akik még csak most próbálnak teherbe esni. Köszi előre is a válaszokat.

2013. okt. 23. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt se árt az orgazmus, ha ártana, akkor nem volna szabad szexelni sem, hisz bármikor orgazmusa lehetne a kismamának és durr nem lenne baba!

Ez nem így működik.

Ha valaki veszélyeztetett terhes, annak okozhat gondot, ha valakinek olyan problémája van, annak okozhat gondot.

De egy egészséges és normális terhesség alatt lehet szexelni is és lehet orgazmust is átélni.

Ennyire azért ne legyél túlaggódó!:)

2013. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem amit írsz, de még én azt sem tudom hogy összejötte a baba. Így nem tudom, hogy minden rendben van-e vagy pl. nem e leszek veszélyeztetett, mert pl. vérzek ne adj isten. Azért félek hogy még nagyon az elején, nem-e okozhat vetélést. Első baba lesz, így hát nagyon aggódó típus vagyok :)
2013. okt. 23. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem egészséges és normális a terhesség, akkor teljesen mindegy, hogy mit csinálsz, szexelsz-e vagy sem, élvezed-e vagy sem, a baba nem fog megmaradni. Érted?

Ellentmondásos amit csinálsz. Ha nem szexelsz, nem jön össze a baba. Márpedig hogy lehetne úgy szexelni, hogy na, jó, leendő apuka elment, akkor roló lehúzva, lehet megvan a gyerek! Ezt így nem lehet.

Nyugodtan élvezd, amit csináltok!:)

2013. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha így aggódsz akkor pokol lesz az a kilenc hónap. Miért agyalsz olyanokon, hogy veszélyeztetett leszel? Butaság! Az orgazmus meg nem árt. Majd ha tényleg veszélyeztetett leszel és az orvos eltilt a szextől, akkor ráérsz azon aggódni, hogy árthat-e az orgazmus. Én veszélyeztetett vagyok és akármit csinálok álmomban orgazmusom van. Ezt nem lehet kikerülni, mert terhesség alatt még kívánósabb lettem. :-) Szóval ne parázz! :-) Minden jót!
2013. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Megpróbálok lazább lenni :)
2013. okt. 23. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!