Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fog. Tabletta után kb.3 hónap...

Fog. Tabletta után kb.3 hónap a "tisztulási" idő, mennyire igaz ez a 3 hónap?

Figyelt kérdés
Ti mit tapasztaltatok?3 hónapja nem szedek fg. és megjött, mind a három hónapban. van már rá esély, hogy sikerüljön?
2008. júl. 7. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát elvileg javasolják a 3 hónapot,de mivel mi nem használtunk kieg. védekezést,tabi elhagyása után egyből össze is jött a manó!És minden rendben,nincs káros hatása a tablettának.Szval miért ne sikerülne nektek is,szorítok!

37 hetes kismama

2008. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél hónappal később estem teherbe, tehát esély az bőven van (még szedéskor is). A 3 hónap azért kell, hogy kitisztuljon a szervezeted és a méh nyálkahártyája újra megvastagodjon.
2008. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a méhnyálkahártya megvastagodás miatt szokták javasolni a három hónapot! Egy barátnőmnek sajnos elment a babája amiatt, hogy nem volt elég vastag a méhnyálkahártyája és nem tudott eléggé megtapadni a baba, de a rá két hónapjára összejött nekik!

Mi nem védekeztünk a férjemmel a tabi abbahagyása után és a harmadik hónapban jött össze a baba!

11 hetes kismama :)

2008. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én dokim azt mondta, hogy semmit sem kell várni a tabletta abbahagyása után, de ha akarunk, hagyhatunk. Mi azóta próbálkozunk. Szedem az Elevitet, és remélem nem sokára összejön....

Szerintem neked is sikerül! Csak türelem...

2008. júl. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan bejött. Mikor abbahagytam nem védekeztünk egyszer sem másként, tehát összejöhetett volna, de pont a 3.ciklusomban sikerült. Úgy látszik én a könyv szerint működtem.
2008. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!