Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk egy hónap tisztulás...

Szeretnénk egy hónap tisztulási időt hagyni a fog. Gátló és a teherbe esés között. Mivel védekezzünk ez idő alatt?

Figyelt kérdés
Az óvszer teljesen kizárt. Hallottam már különböző kúpokról, krémekről stb... Mit ajánlanátok? Nálatok mi vált be?
2011. márc. 21. 12:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A kupok, kremek is mind hormon alapuak. Akkor csak gyogyszert valtasz, ha ezekre csereled.
2011. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Megszakitasos vedekezes?


Kevesebb az esely mintha elesben probalkoznatok,de mivel nem dol ossze a vilag ha besikerul igy en ezt valasztanam.

Kozepidoben nincs sex a tobbi megszakitasos.Vegulis egy honaprol van szo,ha entan besikerul a babanak semmi baja nem lenne.

2011. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm, akkor marad az óvszer.
2011. márc. 21. 12:09
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a krémek-habok messze nem annyira megbízhatóak mint az óvszer... viszont sokaknál ahogy abbahagyják a fogamzásgátlót beindul a peteérés, nagyobb is a teherbeesés esélye az első 3 hónapban... szóval nem egyszerű! Egyébként akkor sem lesz semmi baja a baónak, ha nem hagysz 1 hónap szünetet...
2011. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha már csak 1 hónapról van szó, akkor ki is tudod számolnia peteérésedet, ha szabályos a ciklusod. Én már annyira tudtam az időpontját, hogy csak számolással védekeztünk majdnem 1 évig. Amikor beterveztük, hogy most már jöhet a kistesó, első alkalommal sikerült:-))
2011. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A megszakításos is jó végülis... és igazad van, ha közben becsúszik mégis a baba, akkor sem esünk kétségbe. Csak sok mindent olvastam, hogy kell tisztulási idő, volt ahol azt olvastam hogy nem kell, így úgy döntöttünk legyen egy hónap, biztos ami biztos.
2011. márc. 21. 12:10
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is bőven elég a megszakításos védekezés. Nálunk már négy éve működik :D Egy hónap simán ok lesz.

Persze azért csináljuk így, mert nem lenne gond egy baba.

2011. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok.Nem kell szunet amugy,de ha te ettol vagy nyugodt akkor hagyjatok ki egy ciklust.

Ha a szerveted keszen all es megtortenik a terheseg akkor a babanak semmi baja nem lessz,ha valami oknal fogva nem tisztultal ki(ezt erossen ketlem) akkor meg nem leszel terhes.

2011. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek! :)
2011. márc. 21. 12:19
 10/18 anonim ***** válasza:
Mindig lehurrognak,de azért elmondom,inkább 3 hónapot várjatok.
2011. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!