Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett ovulációm?

Mikor lehetett ovulációm?

Figyelt kérdés
A ciklusom 12.napján volt a wc papíron egy minimális piros folt és aznap petefészkem bal oldalon fájt is.Másnap is picit éreztem.Viszont csak a 14. cn-tól tudtunk együtt lenni a párommal,s onnantól azt követő 4 napig.A piros foltos napon lehetett pém?Lehet így esélyem babára?

2013. okt. 20. 13:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos, ami biztos csinálj legalább egy tesztet, mert volt már rá példa, hogy menstruáció mellett terhes maradt valaki. :)

És persze, hogy kizárd a méhen kívüli terhesség gyanúját is!(persze nem ijesztegetésből írom ezt, csak mindkettőre volt példa az ismerőseim között)

2013. okt. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
megfogadom a tanácsodat,és köszönöm! bár nincs erős vérzésem,ha méhen kívüli lenne akkor erősebbnek kellene lennie nem? azért megcsinálom azt a tesztet,és az utolsókig reménykedek :)
2013. okt. 28. 11:21
 13/22 anonim ***** válasza:
Jól írta az előttem szóló, csak annyit tennék hozzá, hogy nem, nem kéne erősebb vérzésednek lennie, mert ha méhen kívüli lenne, akkor a hasüregbe véreznél, viszont a görcseid fájdalmasak lennének!
2013. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Így van, szuper dolog lesz majd a baba, de a legfőbb az egészség, amivel nem szabad játszani! Esetleg írd meg, hogy mi lett veled! Szurkolok!
2013. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szia! No hogyan alakult a dolog?
2013. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
sziasztok,tesztet nem csináltam még :O csak 2 napig volt meg a mensesem közepes erősséggel és nem erős görcsökkel ,aztán csak pecsételés.Az nagyon rövid szerintem.Tüneteim nincsenek,kivéve hogy még mindig sötétebb a mellbimbóudvarom,és a mellbimbó,de nem fájnak.Kedden már biztosan veszek tesztet,bár nem érzem,hogy terhes lennék.Sokat eszek de ez szerintem nem attól.Szerintetek normális a 2 napos menses?
2013. nov. 3. 16:20
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem azok azok alapján, amit leírtál még reménykedhetsz a babában. Kedden vegyél akkor tesztet és bármi is az eredménye látogasd meg a nőgyógyászodat is!
2013. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
reménykedem azért,de nem élem magam bele mert a szervezet becsaphat,előbb mondjuk akkorát beleszúrt hirtelen a méhembe..de csak a 7. ciklusnapon vagyok.
2013. nov. 3. 18:37
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi lehet ez, de mindenképpen tesztet vegyél, és kérdezz rá a dokidtól. Nagyon kíváncsi vagyok az eredményre, légyszi írd meg, hogy mi volt ez!?
2013. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
köszönöm! mindenképpen megírom !
2013. nov. 4. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!