Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehetett ovulációm?

Mikor lehetett ovulációm?

Figyelt kérdés
A ciklusom 12.napján volt a wc papíron egy minimális piros folt és aznap petefészkem bal oldalon fájt is.Másnap is picit éreztem.Viszont csak a 14. cn-tól tudtunk együtt lenni a párommal,s onnantól azt követő 4 napig.A piros foltos napon lehetett pém?Lehet így esélyem babára?

2013. okt. 20. 13:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Rendszeresek a ciklusaid? Hány naponta menstruálsz?
2013. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A ciklusom rendszeres,28 vagy 29 napos.Többnyire 28..
2013. okt. 20. 16:51
 3/22 anonim ***** válasza:

Ha 28 naposak a ciklusaid, akkor ha a 14.napon tudtok együtt lenni az szuper! Aztán ne minden nap, csak minden második nap legyetek együtt, mert a spermának az kedvez. Én poénból pár percig gyertyaállást csináltam...hogy ettől vagy sem, de elsőre összejött a kisfiúnk. ;o)

Amúgy ettől függetlenül lehetett korábbi peteérésed, de a 14. napon még akkor sem vagytok késve!

Legyetek ügyesek ;o)

(Első voltam)

2013. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) megint nagyon reménykedek,eddig semmi tünet sincs,melleim kicsit fájnak,de azok majdnem mindig menses előtt.
2013. okt. 21. 14:47
 5/22 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, ha megírnád majd, ha megfogant a picuri ;o)

Nagyon szorítok!!!

2013. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Huhh..a legnagyobb örömmel megírom ha megfogan,bármikor is lesz az.. :) reméljük minél hamarabb. :)
2013. okt. 21. 17:03
 7/22 anonim ***** válasza:
Simán lehetett a 12. napon a peteérés, a szúró fájdalom jelezheti azt, hogy akkor "szabadult ki". A 13-15. nap tökéletes lehet, szorítok nagyon. Egyébként én is megérzem így, szúró fájdalommal a peteérést, ezt egy tök jó dolognak kell felfogni, így babatervezésnél ez nagy előny! :)
2013. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,hogy szurkolsz :) én is tűkön ülök már,mert ma van a napja a mensesemnek,eddig semmi,de még bármikor megjöhet :/ eddig jele sincs,de volt már,hogy hirtelen jött,és nem jelezték görcsök.Igen,az tényleg előny,hogy meg lehet érezni a peteérést,de bár megérezném már a pozitív eredményét is :)
2013. okt. 26. 14:34
 9/22 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? ;o)
2013. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
tegnap este megjött :( viszont a mellbimbóm sötétebb és a melleim nagyobbak,de gondolom így nem lehetek terhes,bár erős görcseim most nincsenek.
2013. okt. 27. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!