Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elveszítem a babám pici...

Elveszítem a babám pici pecsételő vérzés miatt?

Figyelt kérdés
Tegnap este pici pecsételő vérzésem lehetet, mert reggelre a tisztaságibetéten más szinű volt a folyásom. Tényleg csak nagyon pici halvány pirosas folyás, de reggelre nem tapasztalom. A folyásom visszaált az eddigi normálra. Sajnos a férjem teljesen elzárkozik a gyerekvállalástól én peddig egyedül maradtam mint a kisújjam, ezért sokat idegeskede, és görcsölök ezzen. Bevettem, a MagneB6-ot hátha segít, de még nincs javulás. Most nincs változás a folyásomban, délelőtt hivom a dokit. Idegeségtől elmehete a babám, vagy ez már annak a jele?
2008. júl. 7. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Először is nyugodj meg. Nem írtad hány hetes terhes vagy. Ha elmenne a baba, akkor a vérzést görcsök kísérnék. Az nem segít, ha idegeskedsz, de attól még nem megy el a babszi, mert különben nekem is elment volna.
2008. júl. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6 hetes, és most csak rosszul érzem magam, feszít a pocim, és néha szuró görcsök, de csak enyhén. A folyásom még mindig normál, de a férjem egyszerüen kiborít, most is csak magával van elfoglalva, azt mondja érdekli, hogy mi van velem, de becsapva érzi magát, mert ő még nem akart gyereket, és ráerőltetem ezt az egészet. 12 éve élünk együtt, 3 éve házasok vagyunk, és kikészít a közönböségével, én elvetetni nem szeretném mert 31 éves vagyok, neki meg nem kell gyerek. Így végkép elkell döntenem, hogy egyedüli kismama maradok, aztán, ha így folytatodik tovább elveszítem a kiscsöpségem. Teljes a káosz!Nem értem a férfiakat...
2008. júl. 7. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha görcsölsz, szerintem azonnal menj dokihoz, mert csak ő tud igazán segíteni!
2008. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia!!!Szerintem a terhesség alatt bármilyen pici problémával orvoshoz kell menni.Az a legtisztább,úgyhogy mindenképpen menj el orvoshoz!!!!
2008. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!