Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy kell mérni a hőmet?

Hogy kell mérni a hőmet?

Figyelt kérdés
Nem ismerem ezt a módszert. Most naptár szerint próbálkozunk.
2008. júl. 7. 00:38
 1/5 anonim válasza:
0%
Hődet? Szerintem lázmérővel egyszerübb...
2008. júl. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
minden reggel felkelsz és megméred a lázad. általában ugyanannyinak kell lennie. és ha egyszercsak magasabb mint szokott lenni, akkor peteérésed van
2008. júl. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden reggel ébredéskor kell megmérni a hődet, ha lehet közel azonos időpontban, a nyelved alatt. Nyugalmi állapotban kell lenned, még WC-re sem menjél ki a mérés előtt. A peteérésig a hő ingadozó, a görbét egy cikk-cakk ábrát fog mutatni. Peteérés előtt lemegy a hő, következő nap felugrik és közel egyenes görbe jön majd ki, ami kb. 14 napig fog tartani. Menzesz előtti nap megint leesik, ha fenn marad a hőd reménykedhetsz, hogy babás vagy.
2008. júl. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszhoz még annyit tennék hozzá, hogy szerintem inkább hüvelyben mérd a hődet, szerintem ott sokkal pontosabb eredményt kapsz! Én is ott mérem! De ahhoz, hogy "ki tudj rajta igazodni" több hónapon át kell mérned, mire tudni fogod, hogy mikor lesz pé, és mikor fog megjönni! Sok sikert! Jó méregetést!
2008. júl. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. júl. 7. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!