Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 napom van a mensiig. És...

2-3 napom van a mensiig. És teljesen készen vagyok. Meg fog jönni?

Figyelt kérdés

A ciklusom második felében végig krémes nyákom volt(még sosem volt ilyen), A hőgörbém is trifázisos és ilyen sem volt még soha. A melleim 3 napja fájnak főleg este meg reggel, egyedül az elmúlt ciklusomban volt hasonló akkor késett a mensim egy napot és a késés napján kezdett fáji. Egyébként soha nem fáj, de most igen. Székrekedésem van 2 naponta tudok angy nehezen wc-re menni, pedig nagyon rendszeres ez is mindig. Viszont két napja visszaesett a hőm a 2 tizedet és két napja azon áll. Nagyon félek, hogy meg fog jönni. Légyszi nézzétek meg a görbém és ha volt valakinek hasonló légyszi írja meg. Teljes kétségbeesésben vagyok.


[link]


2008. júl. 6. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

én úgy látom, hogy leesett a hőd az utóbbi két napban. ha baba van akkor fent szokott maradni, de én nem hittem ebben, mert össze-vissza mértem mindent.

Szerintem a legtöbb amit tehtsz hogy vársz és majd tesztelsz, mert úgy olvasta, hogy jkor voltatok együtt.

Hát drukkolok!

2008. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kb az enyém is hasonló, és nekem tuti meg fog jönni:(

neked még van esély!

2008. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!