Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá, hogy 10...

Mennyi az esély rá, hogy 10 sikertelen hónap után spontán összejön a bébi?

Figyelt kérdés
A párommal és velem is minden oké, ciklusom szabályos, van pé-m, igaz komolyabb vizsgálatokon (pl. petevezeték-átjárhatóság) még nem voltam.
2008. júl. 6. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden esély megvan rá! Statisztikák szerint 1-2 év belefér. Sok sikert! :-)
2008. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kb. minden másnap, harmadnap együtt vagytok, akkor elég nagy! Ja! De olyankor ne a babán gondolkodjatok:-)!

Drukkolok!

2008. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk 7 hónap után jött össze,! én a ciklus.hu-n néztem a peteérést,és azután elsőre összejött! nekem azt mondta a doki,hogy a petevezeték elzáródás általába erős kismedencei fájdalommal jár! nyugi összefog jönni! azt nem mondom,hogy ne gondolj rá,mert nekünk akkor jött össze,amikor a legjobban akartam!
2008. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a 11. hónapban jött össze. Ebben a hónapban voltam a legnyugodtabb nem idegeskedtem (Sokat jelent).
2008. júl. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!