Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 sikertelen hónap után is...

14 sikertelen hónap után is van esély, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Barátainknak 11 év után sikerült... Remélem nektek hamarabb összejön!

Két év után szoktak kivizsgálásra menni.

2010. szept. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Másfél év után lett pozitív, előtte 3 hónappal volt egy téves riasztás, illetve vszínű elment a baba, nemvárt után egy héttel pozitív teszt, rá két napra pedig megjött.

Azóta már két éves a kisfiam:)

2010. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedvesem, mi 13 éven át küzdöttünk, hogy gyerekünk legyen!!!...


Általában 2 év próbálkozás után tanácsos orvoshoz fordulni, mert az esetek 50%-ban a férfinál vannak problémák, de ez is gyakran megoldható.


Én 13 év után úgy lettem végül terhes, hogy már beletörődtünk, hogy nem lesz gyerekünk, végülis úgyis boldogok voltunk, egyikünk sem esett kétségbe...

És amikor már egyáltalán nem vártuk, akkor lettem terhes, sőt az első után pár hónapra újra terhes lettem, a két gyerek között 13 hónap a korkülönbség! :-DDD


Szóval, sokszor a görcsös próbálkozás sem jó, lehet nálunk is ez volt a baj.

2010. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor már elmennék orvoshoz, hogy nézze meg, megfelelően működök-e, van-e pé-m,...stb. Hőgörbét nem vezetsz? Ha meg velem minden stimmel, akkor a párodnak is el kéne menni orvoshoz, hogy őt is nézzék meg. De a kérdésedre a válasz, igen, van esélyed, van akiknek több év próbálkozás után jön csak össze a baba, olyanoknál is előfordul, hogy sok idő kell, akik valójában egészségesek. Nem értem, hogy akkor ott miért nem jön a baba...
2010. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!