Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Na lányok. Újabb hónap, újabb...

Na lányok. Újabb hónap, újabb remények, újabb esély. Ki izgulja végig velem ezt a hónapot?

Figyelt kérdés
2 closty-s hónap. Előző hónapban 1 pete 21 mm 18 nap. Ma voltam orvosnál 11 napon, de már 2 petém van. Még csak 13 mm, de szerdán vissza.
2010. okt. 15. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én végig izgulom veled, és szorítok Neked!

Bár igaz én jövő hétre nem várom, már több mint 1 éve próbálkozunk, eddig sikertelenül... Voltunk dokinál minden rendben van velünk, úgy hogy türelmesen várunk :)

Ti mióta próbálkoztok?


E.

2010. okt. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem is a 2.clostis hónapom.Remélem sikerül.Bár én még csak a ciklus 2.napján vagyok.
2010. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak mi is egy éve próbálkozunk, nálunk vannak "problémák" de szerintem orvosolható


Mindenkinek megy a drukk.

2010. okt. 15. 15:04
 4/17 anonim válasza:
ohh nagyon szorítok nektek cseréljünk én most épp nem szeretnék gyereket de lehet h útban van..:P
2010. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is végig izgulom lassan 2 éve próbálkozunk ma múlt el a menzeszem kezdem elölről az izgulást pedig már van egy 4 éves kisfiam ő 8 hónap alatt sikerült.

Hajrá csajok szorítsunk egymásnak!!!!!!!

2010. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom.

Bár mi "csak" 2.hónapja próbálkozunk,de remélem sikerül.

27-re nem várom.

Ovu teszteltem is,10-én vasárnaptól tegnapig,volt pozi is közte.(csak picit elhibáztam,mert nem vártam be a 3 percet,amit ír a teszt,hanem letettem kb 1 perc után,hogy na,jó,akkor negatív.És aztán másnap néztem csak,hogy mégse!Na,akkor is akcióztunk kicsit)

Sok sikert Mindenkinek!

2010. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is szorítok Neked!

Nekem két hónapja volt egy vetélésem, most próbálkozhattunk újra, 17re nem várom!

Nagyon szorítok, minden "sorstársamnak" ha nem most akkor minnél előbb sikerüljön!!!

2010. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 ketteske ***** válasza:
agyon izgi!! :) Nekem is ez a 2. clostys hónapom, ma vagyok a 11. napon. Engem nem néz uh-val a doki, azt mondta ovuteszteljek itthon....ma már halványan ott a 2. csík, gondolom pár nap múlva ovu. Próbálok nem görcsölni, de rohadt nehéz. Szorítok mindenkinek, és majd mindenképp írjuk meg, hogy kinél mi újság!
2010. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 ketteske ***** válasza:
19.25-ös vagyok. Neked milyen tüneted van? Nekem csak petefészekszurkálás, az is enyhén, más nincs.
2010. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos ma megjött, de nem adom fel!!!

Hajrá október 30-31:)!!!

Nektek szorítok!!!

2010. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!