Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyikkel teszteljek? (Bővebbe...

Melyikkel teszteljek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Melyik teszt a jobb: facelle vagy x-epil? Mindkettőt a Rossmannban vettem. Nem tudom eldönteni hogy melyiket lőjem el. Holnap lesz 9 napja hogy késik a mensi.
2013. okt. 14. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Késés után már mind a két teszt kimutatja a valóságot. Én az x-epilre szavazok, nekem az vált be.
2013. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem is holnap lesz 9 napja, nekem negatív lett, de

késői peteérést lehet még nem mutatja ki nem?

2013. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Teszteltem x-epillel és negatívnak látom. Csak ha fénynél nézem mintha látnék második csíkot is nagyon halványan, de ez lehet száradási csík.

Későn volt az ovulációm és lehet ezért késik a mensim is, mert a görbém alapján 7 napja van fent a hőm. A cicijeim azok nagyon bedurrantak főleg ma reggel ébredésnél feltűnők voltak.

Szerintem csak azért késik a mensim mert későn volt ovulációm. Számításaim szerint hétvégén kell megjönnie, de akkor már mindenképpen. De iszonyat hosszú lett így a ciklusom, már most a 38. napon járok, pedig 30 napra mindig megjött eddig még.


Esetleg ha nem jönne meg a mensim utána se akkor én legközelebb is csak majd jövőhét csütörtökön fogok tesztelni.

2013. okt. 15. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze, ha később volt ovud, és ezek szerint hétvégére nem várod, akkor még korán teszteltél.


Megmutatnád a görbédet?

2013. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
teszt kép?
2013. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ilyen a görbém, eléggé hosszúra nyúlt ez a ciklus, ezért is csináltam tesztet mert 30. napra legkésőbb meg szokott jönni a mensi, most meg nem jött meg, már a 38 napon se...:

[link]


Ahol 37 fokos a hőm az alkoholtól volt amúgy, kicsit be voltam csiccsentve előző nap délután.

De azóta is fent van a hőm, többi napon már nem ittam semmi alkoholt, tehát későn lehetett az ovulációm, ezért csúszhat a mensi most. De még ilyen sose történt!!

2013. okt. 15. 16:31
 7/8 A kérdező kommentje:

Tesztem:

Nem túl jól sikerült képek.

Első ránézésre élőben negatívnak látszik, fénynél mintha lenne egy nagyon-nagyon halvány második csík, de lehet az már csak száradási csík.


[link]


[link]

2013. okt. 15. 16:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma megjött a mensi.
2013. okt. 17. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!