Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen orvoshoz menjek, ha...

Milyen orvoshoz menjek, ha már 1,5 éve próbálkozunk, de nem jön a baba?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál,endokrinológusnál,de egyik sem vizsgált meg,csak közölték,hogy fogyjak kb 10 kilót. De nem értem,vannak nálam ducibb nők,akiknek vannak gyerekeik. Mit kellene mondanom az orvosnak,hogy végre foglalkozzon velem?
2013. okt. 10. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
menjél másik orvoshoz és foggyál 15 kilót.
2013. okt. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne vedekezzetek. de gondolom nem teszitek.

akkor szexeljetek tobbet az zsiregeto.

ismeroseitek nem tudnak vkit ajanlani nektek ?

2013. okt. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az hogy meg se vizsgáltak?

Menj másik nőgyógyászhoz és ő majd elküld vizsgálatokra, vérvétel stb.

2013. okt. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nonszensz. Nálam a tieddel ellentétes probléma áll fenn: a nőgyógy első blikkre azt mondta, hogy hízzak legalább 4-5 kilót, mert ez a baj, de ettől függetlenül megvizsgált, további vizsgálatokat írt elő. Szerintem a súly az egy dolog, ami befolyásolhatja a termékenységet, de 1000 másik ok is állhat a háttérben. Én mondtam is a doktorunknak, hogy még árnyalattal kevesebb voltam, amikor a kisfiammal estem teherbe, nálam ez alkati kérdés, a kalóriabevitelem nem kevés, de igyekszem hízni. Mindenképpen keress más orvot!
2013. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Fordulj endokrinológus szakemberhez, aki első körben hormonvizsgálatokra és terheléses cukorvizsgálatra fog küldeni.

Ha a túlsúlyod inzulinrezisztencia miatt van, valóban érdemes fogyni, hamarabb helyreállnak a hormonproblémák.

Sajnos a nőgyógyászok hajlamosak csak várakoztatni, és szarni a kivizsgálásokra.


Tpasztalatból írom, ne hagyd magad. Az endokrinológus szakember a belső elválasztású mirigyekkel és azok hormontermelésével foglalkozó szakember.

A teherbeeséshez mindennek stimmelnie kell, pajzsmirigy, prolaktin, progeszteron és még számtalan dolog.


Engem 2 évet szivattak, majd egy endokrin magánrendelésen nem kevés dolog derült ki. Hála annak a kedves endokrinológusnak a diagnózisok és kezelések megkezdését követően a 6. hónapban teherbe estem.

18 hkm


Minden jót

2013. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!