Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jött meg a várt mensim, a...

Nem jött meg a várt mensim, a fogamzásgátlót múlt hónapban tettem le. Igaz még csak 1 hónapja próbálkozunk a bébivel, szerintetek lehet baba a dologban, vagy ennyire összezavart a gyógyszert?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:

bármelyik lehet a kettő közül

tesztelj és kiderül

2013. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 negatívat teszteltem..:(
2013. jún. 10. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyit késik?
2013. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez már a 3.nap...
2013. jún. 10. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűbb,hogy a fogamzásgátló miatt nem jön meg.Elmennék dokihoz,egy ultrahang azért sokat jelentene.Ha nincs baba,akkor tanácsot kérnék,hogy ilyenkor fogamzásgátló után mennyi idő,míg helyreáll a ciklus.
2013. jún. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mi kint élünk Angliában. Legközelebb agusztusban megyünk haza.Nem tudom mi tévő legyek...Holnap reggel még tesztelek majd egyet.
2013. jún. 10. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Felesleges, nem vagy terhes. Nekem tabi után 60 napra jött meg először. Még előtte mondta a doki, hogy ha 3 hónap alatt nem jön meg, akkor kell menni, és akkor gyógyszerrel rásegítenek. Úgyhogy várj türelmesen, de persze havonta kell a teszt, nem estél-e teherbe közben. De... elég 1 teszt, felesleges 3.
2013. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek...:)Legalább kicsit nyugodtabb vagyok, hogy nem csak nekem volt ilyen problémám, hogy bogyó után nem jött meg.:) A tesztek meglesznek azért minden mensi előtt! :)
2013. jún. 10. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!