Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy a bal oldalon...

Létezik hogy a bal oldalon elkezdett érni egy petém, de nem repedt meg a tüszö és 10 nap múlva a jobb oldalon érett meg és repedt meg egy másik?

Figyelt kérdés

Azért érdekelne mert a bal oldalam azóta is fáj a petefészkemnél(kb 2 hete),viszont kései ovum volt,amit a jobb oldalon tutira éreztem(ovuteszt bizonyítja az ovut)

Aggaszt ez a baloldali fájdalom...


2013. okt. 10. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is bal oldalon fájt a petefészkemnél. Kb peteéréskor kezdődött, majd nem jött meg 28 napra, akkor már nagyon fájt. Kértem időpontot, a doki szerint lehet, hogy ciszta, nekem már volt és akkor ugyanezt éreztem, de szerintem kipukkant, mert már nem fáj, és ma reggel meg is jött. Én ha elmúlik mindenképpen megyek orvoshoz, mert vmi nem jól működik bennem. Kisbabát szeretnénk, remélem hamarosan érkezhet :-)
2013. okt. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, láttam már több hőgörbét amin látszik, hogy a szervezet 1 ciklusban többször is próbálkozik.

Simán lehet, hogy az első próbálkozáskor besült a pete, aztán egy másik megrepedt.

2 domináns tüsződ volt (ilyenekből lehetnek 2 petéjű ikrek)

2013. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És ha esetleg "besült" a petém akkor menjek orvoshoz vagy felszívódik magától? Ma már nem fájt annyira a hasam...

Eddig soha nem volt ilyen. a szervezetem mindig akkor produkál érdkes dolgokat amikor belevágunk a babaprojektbe. remélem ez azért nem volt akadálya annak hogy e a késöbb kiszabadult petém megtermékenyüljön :D

Köszike a válaszokat!

2013. okt. 11. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!