Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek masik orvoshoz, vagy...

Menjek masik orvoshoz, vagy jobb ha reginel maradok?

Figyelt kérdés

Mar egesz reg ota jarok ide ugy 8 eve, szoval mindent tud rolam. 3szor voltam terhes, de mindig elment a baba. A doki szerint nincs bajom, egyszer megfaztam telen es hasonlo dolgok miatt. Azt mondja probalkozzunk, mert sikerulni fog.

Letezik hogy igaza van?


2012. szept. 10. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
És milyen vizsgálatokat csinált? én igen, elmennék máshová:)
2012. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam kora terhesen nagyon náthás, mégis megmaradt a baba... stb...
2012. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nincs igaza! 8 év nagyon hosszú idő, és 3 vetélés után már illik kivizsgálásra küldeni, hogy mi okozza!

Először endokrinológushoz menj el, ő megnézi a hormonjaidat, pajzsmirigyedet, hogy rendben vannak-e. Az első trimeszteri vetélések leggyakoribb oka nem kezelt hormon, vagy pajzsmirigy probléma!

Ha a gond nem itt van, akkor érdemes genetikai vizsgálatot csináltatni mindkettőtöknek, neked plusszban véralvadási dolgokat.


Ezekkel a vizsgálatokkal meg lehetne előzni sok vetélést, és még mindig csak egy-két vérvételről beszélünk, semmi komolyabbról!


Amit még érdemes lenne, az a méhtükrözés, hogy odabent minden rendben van-e, nincs-e miómád, vagy alaki eltérés a méhedben. Ez már egy kisebb műtét, de még mindig az egynapos kategória, aminek nyoma sem marad!


Ha szeretnéd megelőzni hogy megint ilyesmi történjen veled, vizsgáltasd ki magad rendesen, a mostani dokidat pedig cseréld le, mert hiába tud rólad mindent, ha nem veszi komolyan a problémádat! A leendő gyermeked életével játszik! :-(

2012. szept. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos,már rég orvost kéne váltsál,ha ilyen igénytelen,hogy 3 vetélés után nem küld el vizsgálatra.
2012. szept. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nevetséges. Te is érzed, hogy ez így nem maradhat. Nem azért van, hogy szavakkal bíztasson, hanem azért, hogy rendesen kivizsgáljon. Erre való egy orvos. És pont ezt nem teszi! Keress egy normális dokit!
2012. szept. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!