Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » KI NEM VÁRJA OKTÓBER VÉGE...

Péntek judit nikolet kérdése:

KI NEM VÁRJA OKTÓBER VÉGE FELÉ? Én október 24-re nem várom elméletileg de múlt hónapban is volt 2 nap csúszás.

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 08:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szia! Én október 26-a körül nem várom. Nekem még nem volt ovum. Neked volt már?

Közben mérem a hőmet, és elég arányosnak tűnik eddig, szerencsére nem cikk-cakkos.

Nekünk ez az első hónapunk.

Nektek?

2013. okt. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szia!! Én fogamzásgátlót szedtem 9 hónapig júliusban hagytam abba és azóta próbálkozunk majd meglátjuk!! Nem nem hőmérőzök ovut sem figyelem majd ha jönni akar jönni fog sztem!! De nem védekezünk!!! Minden héten együtt vagyunk 2x 3x is ha úgy van!!
2013. okt. 10. 13:54
 3/23 Bogikaa89 ***** válasza:
Sziasztok! Én okt.21-re nem várom,2 napja kis rózsaszines valami volt pisilés után törléskor,azóta semmi! Remélem összejött a baba! :) Drukkolok nektek! :)
2013. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szia! Írd meg mindenképp az eredményt. Ez elég jól hangzik egyébként. Sok sikert kívánok! :)
2013. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Bogikaa89 ***** válasza:
Sziasztok! Hát nem tudom,mert most reggel is volt egy pici rózsaszines a wc papíron! Remélem nem mensi lesz! Cicim,derekam továbbra is majd le szakad...
2013. okt. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Helloka! Én okt.25re nem várom, de jönni fog, érzem.( Nekem most volt kaparásom, méhpolipjaim szedték le, tartok tőle, hogy mennyire erős lesz a mensi. Fáj a hasam, szurkál, görcsölget, úgyhogy...:(
2013. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 25.ére nem várom


[link]


Drukk mindenkinek! Ki mikor tesztel?

Szil

2013. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es! Ez igencsak trifázisos görbe, mikor fogsz tesztelni?

1,4 voltam.

Kedves kérdező! Van valami fejlemény?

2013. okt. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Igen, sajnos szép a görbém, ez adott is reményt, de mai tesztem nega sajnos! Holnapra nem várom... menzi még nincs
2013. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj, hiszen még meg sem jött a vérzésed. Még semmi sincs veszve! Mióta próbálkoztok?
2013. okt. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!