Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak tesztek (pl. clearblue)...

Vannak tesztek (pl. clearblue) amire rá van írva, hogy már 4 nappal a nem várt előtt pontos eredményt mutat. Ez igaz? Vagy mikor ajánlott csinálni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 10:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megfogattam a tanécsod, gabrielt vettem, de sajna -, most még azért bizakodom, végülis csak holnap kéne, nem kéne, csak hát egy kis türelem is kéne...
2009. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! mármint még csak holnapra (vagyis mára) nem várod és előtte teszteltél? Szerintem akkor még ne keseredj el, a gabrielre szerintem rá sincs írva, hogy már a nem várt előtt x nappal kimutatja. A nem várt kimaradása utáni 4-5 napot várd meg, akkor már biztos a jó eredményt fogja mutatni, akármi is az! Drukkolok!
2009. nov. 12. 07:24
 13/14 barbus0416 válasza:
sziasztok! Nekem az a kérdésem lenne hogy tegnap vettem a Dmben 1 clearblue terhességi tesztet a digitálisat,tehát 3ezer ft volt. ma reggel megcsináltam és nem értékelhető lett az eredmény,tehát gondolom hibás volt a teszt. a kérdésem az lenne ha meg van a blokk kicserélik nekem a boltba?
2013. máj. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem fogják kicserélni. Hogyan tudod azt bizonyítani, hogy nem értékelhető eredményt mutatott...egy sima teszt is 10 perc után már nem mutat valós eredményt:(

2013. máj. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!