Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak tesztek (pl. clearblue)...

Vannak tesztek (pl. clearblue) amire rá van írva, hogy már 4 nappal a nem várt előtt pontos eredményt mutat. Ez igaz? Vagy mikor ajánlott csinálni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 1 nappal előtte csináltam, és határozott 2 csík volt:)) Clearblue-t használtam:)
2009. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tényleg mutatta 4 nappal előtte, én magam is alig hittem a szememnek! A PÉ. utáni 11. napon volt, olyankor már gyakran előfordulnak a pozitív tesztek. Persze ez egyénfüggő.
2009. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy én is belekérdezek, de a Clearblue teszt hol kapható? Mert én eddig sem patikában, sem a dm-ben nem láttam.
2009. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én csak dm-ben láttam clearblue-t!

Szeintem mensi előtt 1-2 nappal már lehet velük,de függ,hogy milyen érzékenységű.

Aki fél a csalódástól az legalább várja meg a nemvárt napját! A bártabbak tesztelhetnek korábban is.

2009. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10:48-as vagyok. Nálunk a gyógyszertárban az olcsóbb tesztek ki vannak rakva, lehet választani. Viszont nekem ezt a tesztet a pult alól adta a gyógyszerész:)
2009. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én is gyógyszertárban vettem! ha nem mondok nevet, csak kérek egy tesztet, akkor alapból valamiért mindenhol a gabrielt kaptam, de most név szerint ezt kértem, és azért csak előkerült ebből is egy az egyik fiókból :) és reggel teszteltetek, vagy délután is jó?
2009. nov. 9. 11:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2 nappal a nemvart elott mutatta ki a clear blue reggeli elso vizeletbol. De nallam nem volt nagyon eros a masodik csik, de azert hatarozottan ott volt. Nem kellett feny fele forditani, nezegetni stb. hanem jol latszott csak kb. fele olyan erossegu volt mint a tesztcsik meg picit vekonyabb. Napra pontosan tudom a fogantatas datumat. A pozitiv ovulacios teszttol szamitva a 12-dik napon mutatta ki a clear blue.

25 hetes kismama

2009. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én ebéd előtt, és jó volt:)
2009. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintetek a lili is jó teszt? vagy még melyik? csütre nem várnám, holnap szeretnék tesztelni, tudom türelmetlen vagyok :-))
2009. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! A lilyt nagyon nem ajánlom, rengeteg rossz tapasztalatot hallottam róla, rendszeresen álpozitív stb...inkább vegyél egy megbízhatóbbat, Gabriel, Clearblue stb.
2009. nov. 10. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!