Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A napokban megjött a nem...

A napokban megjött a nem kívánt mensi, de viszont csak 3 napot volt meg az 5 nap helyett és abból is 1 nap csak éppen, hogy meg volt. Van értelme tesztet csinálnom? Vagy csak a hormonok játzsadoznak velem?

Figyelt kérdés
Párommal már nagyon szertnénk babócát már 8 hónapja aktívan próbálkozzunk.:)Sajnos viszont a napokban megjött a nem kívánt mensi, de viszont csak 3 napot volt meg az 5 nap helyett és abból is 1 nap csak éppen, hogy meg volt. MA megértem a hőmet és 37,2C volt.Van értelme tesztet csinálnom vagy csak hormonok játszadoznak velem.:)
2008. júl. 5. 10:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy néha olyan szűrást érzek a lent a hasamnál és olyan érzés mintha meg akkarna jönni.
2008. júl. 5. 11:03
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy tesztet megér, esélyes, hogy baba!
2008. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazad van holnap veszek egy tesztet!:)
2008. júl. 5. 12:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2008. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen,ma teszteltem, de sajnos semmi csak egy csíkocska volt:((((

Hétfőn viszont megyek a dokimhoz mert a szúró érzés mai is visszatért és elég sűrűn émelygek is.Jó, persze tudom mástól is széndülhettek, de nyugottab leszek ha orvostól is hallom, hogy 1.nincs most még sajnos pocaklakó 2.meg hogy nincs semmi bajom és nyugottan lehet próbálkozni!!!:))

2008. júl. 8. 12:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez megint lemaradt:)) És folyásom is van:(
2008. júl. 8. 17:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked, hogy minél hamarabb összejöjjön a baba. :)Majd írd meg, hogy mit mondott a doki. Nekem is volt februárban ilyen rövid-gyenge mensim, azóta se tudom miért volt, mert mire eljutottam volna a dokihoz, már nem volt vele probléma...
2008. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi nagyon aranyos vagy!Alig birom kivárni, hogy most mi van?!Olyan messze van még a hétfő.Azért reménykedem, hogy baba van a dolgoban, mert a hányinger és az szédülés sem hagyott alább.

Nektek már sikerült?

2008. júl. 9. 17:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk még nincs, egyelőre nem is tervezzük, persze, ha mégis jönne örülnénk neki :)
2008. júl. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mi is így voltunk elinte, de most már mind a ketten nagyon várjuk a picikét!Főleg párom :D
2008. júl. 10. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!