Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szabad ezt csinálnom a Clostyval?

Szabad ezt csinálnom a Clostyval?

Figyelt kérdés

Volt egy Closty-s hónapom, most van egy hó szünet, és júliusban megint kéne mennem ciklusfigyelésre, és beszedni a Clostilbegtet. De nekem júni-júliusban van a legbrutálabb munkaszezonom, nem tudnék nagyon menni az ultrahangra, totál stressz van, és a párommal sem tudnék úgy együtt lenni talán, ahogy a doki "kéri". Arra gondoltam, hogy inkább majd 2 hó kihagyás után, azaz auguztusban szedném a 2. Closty adagomat, mikor már nincs ez a hajtás a munkahelyemen. Ez okoz valami bajt? - gondoltam oka van annak, hogy úgy szedetik a Clostyt, ahogy, csak nem tudom mennyire komoly dolog ez.

Köszi a választ!


2011. jún. 2. 18:09
 1/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Általában úgy szokták szedetni a clostit, hogy három hónap, aztán szünet. Szerintem most azért tart a doki szünetet nálad, mert most neki van brutális munkaszezonja. :-)

Semmi bajod nem lesz abból, ha a következő hónapot kihagyod. :-)

2011. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi probléma nem lesz. Jobb is ha nem szeded be, ha nem tudsz menni uh-ra, majd augusztusban, ha nyugisabb időszakod lesz.
2011. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Niktoon ***** válasza:
100%

Szia!

Én egy hónapig szedtem a clostyt, napi 2x1-et, de semmi uh-s megfigyelés nem volt, a doki nem kérte, amit furcsálltam is. Abban a hónapban minden másnap együtt voltunk a párommal, nem jött össze a baba. Utána már nem is mentem vissza a dokihoz, eléggé elkeseredtem, aztán második hónapban (akkor már nem szedtem be), össze-vissza kétszer voltunk együtt párommal, és máris pozi lett a teszt! Most a 12. hétben vagyok.

Nem tudom, hogy a closty okozta-e, azt olvastam, hogy 3 hónapig kiterjed a hatása - de elsőre nagyon rossz volt, hogy úgy rágörcsöltünk...

Sok sikert!

2011. jún. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én két hónapig szedtem, a harmadikban nem, és jöttek a babák. :) Nekem is mondták, hogy elnyújtott hatása van.

Szerintem semmi gond, ha két hónapot hagysz ki. Lehet, már neked sem kell majd újra szedned! :)

Megy a drukk! :)

2011. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!