Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minek a rövidítése az ES? Mit...

Minek a rövidítése az ES? Mit jelent, hogy ES+9 napon csinált tesztet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Sosem gondoltam bele, én ezt valahogy mindig a dpo-val (day past ovulation - ovuláció utáni napok száma) azonosítottam. Most rákerestem, de nem tudom, milyen nyelven jelentheti ugyanezt, nem találtam adatot. De ennek az egyetlen dolognak van értelme, azaz ovu után hány napra készült az adott terhességi teszt.
2013. okt. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem ET??? én ES-t még sosem hallottam. Az Et az az embriotranszfer lombiknál.
2013. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem, tényleg vannak terhességi tesztek, amikre ES + és egy szám van írva, neten, képeken :) én is találkoztam vele :) (első vagyok)
2013. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen is ez látszik. Lehet, hogy ezt a jóstesztekre szokták ráírni? [link]
2013. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nah, itt a felirat szerint DPO a teszt mellett ES szerepel, de ugyanazt jelenti :)

[link]

2013. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!