Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki menzi alatt csinált...

Van aki menzi alatt csinált tesztet, mert valami azt súgta, hogy kell?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer vagy 2 hete tartott a havi; emiatt nem is gyanakodtam, majd mikor nem múlt el elmentem orvoshoz. Ott derült.ki, hogy baba van. Sajnos csak a 8. hétig.

Majd mikor újra tartott olyan másfél hétig egyből bevillant. Így is lett, most a 15. héten járunk.

2013. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én csináltam pont a múlt héten. Émelyegtem, szédültem, de nem meglepő módon negatív lett. Azt hiszem erre mondják, hogy "rágörcsölt" :)) Most már nevetek magamon, de amúgy siralmas amit művelek sokszor...
2013. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,én,most. Mensi elött 3 nappal elkezdett hányingerem lenni,minden nap,majd megjött,teljesen normálisan,viszont a hányinger maradt.Nem értettem,teszt,persze negatív lett. Ma volt az első nap,hogy nem érzem.A mensim 4 napos volt,olyan volt amilyen mindig is.Talán még az volt a furi,hogy a mensim 2.-dik napján valami borzalmasan fájt a szemeremcsontom elöl,mintha jol bevertem volna vagy nem tom de az tuti,hogy ilyet még nem éreztem soha. Meg kell mondjam,hogy én még az életemben nem csináltam sohasem tesztet,pedig 35 vagyok és kb 1 éve próbálkozunk.
2013. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, mert alig véreztem, és reménykedtem benne, hogy babás vagyok. Ez több hónapja történt, a baba még mindig sehol :(
2013. okt. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!