Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán most sikerült? Kíváncsi...

Talán most sikerült? Kíváncsi lennék a véleményeitekre? Esetleg tapasztalaitokra!

Figyelt kérdés
Lehet,hogy csak menzi lesz belöle,de azért kíváncsi lennék volt vagy van e valaki aki így érzi,érezte és babás lett?3 napja éhségrohamok törnek rám,utána meg rosszul vagyok,pl.megeszek egy tányér levest és ha még egy kicsit szedek utána le kell pihennem mert tele vagyok fél óra múlva meg farkas éhes.A mai napon vettem észre,hogy kicsit érzékenyebb a mellem oldalt.És ami furi kicsit,hogy néha érzek egy kis "fájdalom"vagy nem is tudom minek nevezzem az alhasam közepén.Az ovun már túl vagyok azt is éreztem erős szúrkákkal.A nem vártig még 6 nap van.Azt még kifelejtettem,hogy fáradékony vagyok nagyon.Tegnap du.is aludtam.
2009. nov. 8. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel még van 6 napod, talán korai lenne elhamarkodottan bármit is mondani. Én minden tünetet produkáltam, amit csak lehet, de ma megjött. Szerintem ha szeretnénk valamit eleve jobban figyeljük a testünket, újabb jeleket veszünk észre. Persze ez nem azt jelenti nem vagy terhes. Ha a nemvárt után tesztelsz, biztosabbat fogsz tudni. Én drukkolok:)!
2009. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,lehet így van.Azért más véleményeket vagy tapasztalatokat is várok.
2009. nov. 8. 15:46
 3/4 ketteske ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Ha nagyon akarunk valamit, képesek vagyunk produkálni a tüneteket. Valahogy bírd ki még egy hétig.
2009. nov. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is hónapokig minden tünetet produkáltam, mivel nagyon szeretnénk babát, de eddig még nem jött össze:-( Majd ha nem jön meg, akkor csinálj tesztet, előtte nem igazán érdemes. Nekem amikor megjött, minden tünetem el is múlt.
2009. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!