Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt, ha a megadot...

Terhességi teszt, ha a megadott idő után lesz pozitív, az mit jelent?

Figyelt kérdés
4 napja késik, reggel csináltam egy tesztet, negatív lett, elvileg 3 perc után lehet leolvasni az eredményt, aztán otthagytam, és amikor kb. 10 perc múlva ránéztem volt egy halvány, de kivehető második csík. Szerintetek érdemes még próbálkoznom egy-két nap múlva, van még remény? Vagy ez mi?
2013. szept. 26. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Rá van írva, hogy bizonyos időn túl a tesztet nem lehet már értékelni.

Szóval ami értékelhető, az negatív. Az, hogy időn túl lett pozitív, azt meg nem lehet értékelni, tehát nem kell figyelembe venni.

De persze ettől még lehetsz terhes nyilván. Viszont inkább próbálkozz 2-3 nap múlva újra.

2013. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbálkozz pár nap múlva megint, szerintem ígéretes. Nem áltatni akarlak, de én már sok tesztet ellőttem és ami negatív volt az 2 óra múlva is negatív volt.
2013. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bár rá van írva, hogy nem értékelhető, de nekem a nagylányom ilyen nem értékelhető eredményként kezdte. Szóval akármi is lehet. Szerintem csinálj egy másikat reggeli pisiből az a biztos. Remélem sikerült!
2013. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi, remélem! Igen, én is azért csodálkoztam, mert ami negatív, az később is az volt, ilyet még nem láttam!

Szombaton megpróbálom még, mert amúgy minden tünetem megvan:)!

2013. szept. 26. 17:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy,nekem is így volt..a negativ később is negativ marad,de szerintem ha a 2.csík rózsaszín az jelezheti bővem azt hogy van már hcg a szervezetedben,csak annyira kis mennyiségben hogy időn túl mutatta a teszt.Ez lehet korai tesztelésnél,de ha nem szürkés a 2.csík,annyira nem érdemes bele élni magad...
2013. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ma nem csináltál mégegyet?
2013. szept. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még nem,majd holnap,gondoltam 2napot várok,az már talán biztos lesz.Drukkoljatok,majd megírom mi lett! Köszi mindenkinek!!
2013. szept. 27. 11:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mint te.Tegnap előtt nagyon halványat texteltem.Ma reggel egy erősebbet teszteltem,de nem egyből jelent meg a második csík,hanem 1-2 perc után.
2013. szept. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel egyből megjelent a második csík, de halványan. Nem értem, amikor a lányomat vártam, akkor teljesen erős volt a csík, egyértelmű volt, viszont sok negatív tesztet csináltam már, és ott sosem volt második. Reménykedem, hogy úton van a kistesó, mert már nagyon várjuk, de még mindig nem merem elhinni.. Holnap próbálkozom egy más típusú teszttel ( ez Xepil volt).
2013. szept. 28. 08:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok, és drukkolok! Valószínűleg még kevés a HCG a szervezetedben. 2 naponta duplázódik, lehet hogy holnapután már lényegesen erősebb lesz a teszted.
2013. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!