Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mit éreztetek abban a...

Ti mit éreztetek abban a hónapban amikor megfogant a babátok? Még a pozitív teszt előtti időszakban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Engem az érdekelne, hogy van köztetek olyan, akinek az esedékes menzesz előtt vannak kellemetlen tünetei? Pms vagy bármi ami arra ad jelet h.meg fog jönni és ezek voltak -e akkor is amikor sikerült a baba? Sajnos 2éve nem jön a baba és minden hónapban érzek ezt-azt amiből tudom h.megjön hamarosan. Esetleg írnátok arról is hogy kinek milyen rendkívüli menzesz előtti tünetei vannak? Rendkívüli alatt értem ami nem a mellfeszülés meg a megszokott hasi fájdalom. Esetleg van olyan akinek szokott fájni a háta mensi előtt?
2013. szept. 24. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Derekam fàjt előtte mindig. Èrzékenység; hasfájás, görcsök, minden meg volt.

Mikor nagynehezem összejött a baba sem volt másképp semmi.

2013. szept. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyatos mellfeszülés,és derékfájás,kicsit a hasam is szurkált,akkor már tudtam,hogy most végre sikerült.+ nappal a nemvárt előtt pozit teszteltem.
2013. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi a + jel helyett 3 van.Elírtam.
2013. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ezek szerint lehet valaki áldott állapotban akkor is ha olyan dolgokat érez mint mikor megjön? Egyszer hátha nekem is babát jelent majd. Nekem a hát és derék fájás ami nagyon jellemző tünet mensi előtt és mikor megfájdul tudom h.nincs remény. A leleteink jók azok szerint lehet babánk, de akkor miért nem sikerül végre?
2013. szept. 24. 08:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy héttel az aktus után és egy héttel a nem várt előtt: naponta többször émelyegtem. Néha elég erősen rámtört. A jobb mellbimbóm nagyon érzékeny lett. Szó szerint fájt, ha hozzáértem. Ilyet nem éreztem amikor PMS-em volt.

Négy nappal a nem várt előtt erős menstruációs görcseim voltak, de semmi vérzés nem volt. Szintén nem éreztem ezt a menzesz előtt, mert én mindig csak akkor görcsöltem, amikor véreztem is.

A nem várt napján halvány pozitívat teszteltem, másnap már erős volt a tesztcsík :)Drukkolok!! Remélem hamar összejön most már a baba.

2013. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!