Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, kinek lesz peteérése...

Lányok, kinek lesz peteérése hétvége körül? Teszteltek már? Kezd pozitív lenni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem holnapra jósolta a ciklus.hu, tegnap még teljesen negatívat teszteltem, kb. 2 óra múlva csinálom meg mait. A reggeli hőm 36.1 volt. Lehet, hogy ebben a hónapban nem is "érek"?!

Neked hajráááá! :)

2009. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szoktad figyelni a nyákot is hozzá? Ilyenkor már elkezdődik a tojásfehérjés folyás? ÉN is 6 körül tesztelek ma , tegnap nekem is teljesen - volt, hó fehér a tesztcsík:-((
2009. nov. 6. 15:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelem, de semmi nyák.... Azért reménykedjünk, este ideírom az eredményt, írd ki Te is! :)
2009. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teszteltem, megint teljesen negatív :(
2009. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is pont egy pár perce.. és nekem is teljesen negatív. Ez a 13. napom, te hanyadik napon vagy?
2009. nov. 6. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 14. napom.... A ciklusaim 28 naposak, már illene a tesztnek valamit mutatnia....
2009. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig vaterás teszttel csináltam, tegnap este pedig csináltam egy dm-es tesztet, amivel majdnem pozitív lett, ma 2 óra körül szintén pozitív, ugyhogy ez az olcsó teszt egy nagy átverés..
2009. nov. 7. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
SZia! Én patikai tesztet vettem, majdnem 3000 Ft az 5 darab és ma is negatív... A hőm viszont felment 37.1re már tegnap.... Akkor most hogy is van ez???? Van peteérés, vagy nincs? Mindjárt ki is írom főkérdésnek...
2009. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!