Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » RETTENTŐEN hányingerem van...

RETTENTŐEN hányingerem van mitől lehet?

Figyelt kérdés

6 dpo napon vagyok,és nem csak hányingerem van hanem öklendezem.Kávémat sem ittam meg,nem birom

ez még korai lenne nem??

hasam szurkál,de a gyomrom ááááááááááááá

Mitől lehet? Vagy elkaptam valamit??


2009. nov. 6. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én már a teherbeesés után másnappal hánytam, nagyon sokan azt írják, hogy nem lehet a baba miatt, de a dokim szerint akár már 12-24 órán belül jelentkezhet egyes esetekben tünet, bár nem ez a jellemző.


szóval ha engem kérdezel, akkor lehet a baba jele, de nem biztos, ha láz vagy egyéb tünet pl. hasmenés kíséri akkor biztosan nem az. az is lehet, hogy nagyon szeretnél babát és pszichés tünet okozza.


DE ha terhes vagy és ennyire markáns tüneted van, akkor elvileg a tesztnek is mutatnia kell!

2009. nov. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!



Még korai, de nem lehetetlen. Ha vagy 3-4 napig fenáll ez a rosszullét és mellé nem jársz hasmenéssel wc-re akkor az már nem gyomorrontás... Én is ezt éreztem, spontán terhességnél, de egy kicsit később.

2009. nov. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha már az álomkór vagy a mellfájdalom (nem menzesz elötti hanem kőkemény bedurrant mellek) is lesz akkor tuti baba. Tesztelj egyet jövőhéten és lehet kiderül. Bár nekem 5 hétig negatív tesztjeim voltak. Sok sikert
2009. nov. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.nem vagyok lázas,és nincs hasmenésem sem.

és megszakitással védekezünk,de párszor :-)nem sikerült.

Nem akarom görcsösen a babát,ha jön akkor szeretettel várjuk.

csak nagyon furi ez a hányinger.

2009. nov. 6. 09:04
 5/13 A kérdező kommentje:

tegnap délután éreztem elősször a gyomromat,de ma már jobban,sőt öklendezem.15 körül lenne a menzim.nem korai ezek a tünetek?

[link]

2009. nov. 6. 09:06
 6/13 anonim ***** válasza:

A vérzésed mindig ilyen kevés?

Ez gyanús nekem, mert a hőd is magas. Szerintem vegyél egy tesztet, annyit megér :)

2009. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

utolsó,

nem mindig 4 napos és közepes,de most barnáztam,és enyhe volt.azért is voltam dokinál nov.3-án,de szerintem nincs baba mert a nyálkahártyám akkor 6mm volt,és akkor voltam kb a ciklusom 10-dik napján.

2009. nov. 6. 09:19
 8/13 A kérdező kommentje:

előző ciklusom


[link]

2009. nov. 6. 09:34
 9/13 A kérdező kommentje:

már nem hányingerem van hanem hánytam.

megittam 2 korty kávét,és a dédikének lefőztem kávét és kidobtam a taccsot.

2009. nov. 6. 10:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem még korai lenne babás tünetnek, pláne ilyen erősnek. Egyszerűen még nincs benned annyi hormon, hogy ilyet okozzon. Nem mondom, hogy nincs baba, de ahhoz még kb egy hét kell, hogy a teszt kimutassa.


A hányingert, hányást most inkább okozhatja valami vírus, mint baba. De azért drukkolok!

2009. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!