Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Álterhes lennék? Rettentően...

Álterhes lennék? Rettentően félek,hogy terhes lehetek.Nem szédülök,nincs hányingerem és semmi ilyesmi.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,szűz.Volt egy barátom,akivel 2 évig voltam együtt, és kb. 3 hónapja pettingeltünk(azóta szakítottunk)én tényleg úgy érzem,hogy maximálisan vigyáztunk és ha belegondolok nincs mitől terhes legyek,de 2x is barnás folyásom volt,ami eléggé zavarba hozott (amúgy is elég rendszertelen a menzeszem és van amikor nagyon kevés de ilyen még nem volt) persze megjött azóta rendesen is,és utoljára is megjött csak kevesebb volt.Valamint,lehet hogy beképzelem de mindtha a méhemnél nagyobb lenne,mintha meg lenne dagadva.Rettentően félek,hogy terhes lehetek.Nem szédülök,nincs hányingerem és semmi ilyesmi.Tesztet pedig nem tudok venni mert faluba élek és nem akarom, hogy az egész falu rólam beszéljen másnap...Bevásárlóközpont pedig 40km-re van ahova csak szüleimmel szoktam menni.Nem tudom mit tegyek.Szerintetek lehetek egyáltalán terhes vagy csak én képzelem be?
2009. febr. 3. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem volt közösülés,és a spermája egy az egyben nem került fel a hüvelyedbe,akkor elképzelhetetlen,hogy terhes legyél.A menstruáció,főleg,ha rendszertelen,akkor okozhat "barnázást",a méhed meg lehet a közeledő mensitől nagyobb.

Nyugi,sztem 100% nem vagy terhes.

2009. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

elso sor ---> 15 éves !!!!!szűz!!!!!


NEM LEHETSZ TERHES

2009. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tini koromban én is iszonyúan féltem a terhességtől akkor is ha nem volt miért.

Amit érzel,azt minden hónapban érezni fogod kissebb-nagyobb külömbséggel.A hormonaid változnak a ciklusod folyamán.Igen valamivel nagyobb a méhed is a melleid is.

100% hogy nem vagy terhes.

Próbálj anyukáddal vagy nagymamáddal beszélni az ilyen problémáidról.A barátnők rossz tanácsot adhanak.

2009. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nincs miért idegeskedned!Azt írod,hogy még nem volt szexuális kapcsolatod,tehát így semmi esélyed arra,hogy terhes legyél!

Ha csak pettingelés volt,attól nem lesz baba!

Barna folyás az természetes,amikor közeleg a menszeszed! A méhed is érezheted nagyobbnak,szintén a menstruáció közeledte miatt!

Ne izgulj,nem lehetsz terhes!

2009. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat.nem feküdtünk le,és a kezét is megtörölte.De nagyon zavar,hogy nagyobb a méhem,még sose volt ilyen,és a barnás is :S Annyira félek...
2009. febr. 3. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor féljél... Itt sorakoznak a józan észérvek nem is kevés. Ha ennek ellenére félni akarsz, akkor téged senki és semmi nem nyugtathat meg mert még a menzeszedről is azt fogod hinni, hogy majd a következő nem jön meg...

De.

Ha ennyire parázol, akkor ne pettingelj. Bőven ráérsz. Ez ennyi. Felnőtt játék felnőtteknek való- az a felnőtt, aki használja az eszét- neked meg most rengetegen osztottak belőle.

2009. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igazad van.És a pettingel is bőven ráérnék még...nem is lesz ilyen mostanában többet.Köszönöm mindenkinek,igazán sokat segítettetek.
2009. febr. 3. 16:34
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy terhes legyél!

A mensid meg ilyenkor még alakul, nekem is volt anno barna folyás, ilyesmi mensi helyett, és amíg nincs normális mensi, addig sokszor puffadt az alhas is!

NE IDEGESKEDJ, NEM LEHET GOND!

2009. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!