Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk babát!...

Nagyon szeretnénk babát! Tanácsokat szeretnék amivel növelhetjük az esélyeinket! Milyen előkészület szükséges?

Figyelt kérdés

A párommal babát szeretnénk! Mikor van a legnagyobb esélyünk?


Ő sajnos külföldön dolgozik, 1,5-2 havonta jön haza kb egy 7re. ha nem azon a héten van peteérésem akkor semmi esély rá? Vitaminnal tényleg növelhető a beágyazódás esélye? ha igen, mit ajánlotok?Most októberben lesz az első, hogy nem szakítjuk meg (eddig így "védekeztünk")


2013. szept. 22. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen praktina nincs és nem is kell egészságes párnál. Egy dolog kell, az hogy jókor legyetek együtt. sajnos amikor nincs ovud nincs rá sok esély, bár előfordulhat extra peteérés. de ez azért elég ritka. A vitamin nem befolyásolja a sikert. akinek sikerül anélkül is sikerülne, eprsze nem árt ha szeded, de hónapikig felesleges. A medddőségi problémákkal küzdő nők sem szedik évekig amig nem sikerül, mivel nem elhet tudni hány év avgy hónap amire sikerül. Én akkor szedem amikor tudom hogy van rá esély. Amikrot udom hogy volt ovum volt együttlét stb. De a beágyazódást nem segiti. AMit még nem nem árt ha tudsz hogy egészsges pároknál a jókor történő együttlétnél is csak kb 20% az esély a teherbeesésére. szóval ez sem ugy megy hogy 100% ha jókor volt az aktus.
2013. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amif ontos hogy étkezz egészsgesen, ne dohányozz ne igyál tömény alkoholt. vörösbor simán belefér.
2013. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is októbertől próbálkozunk. Mi csak hétvégente vagyunk együtt sajnos, így én is kicsit izgulok, hogy így sikerül-e majd a megfelelő napokon együtt lenni. Mi óvszerrel védekeztünk eddig.

Én nekem ami még szimpatikus a gyereknemzés megfelelő időpontjának kiszámításához az a Jónás módszer.

Olvass utána a neten ha érdekel.

Itt egy honlap, ahol leírják, hogyan kell arra az angol asztro honlapra regisztrálni, és a számítást megcsinálni. Én kiszámítottam, egy próbát ez is megér.

[link]

Sok sikert nektek!

A

2013. szept. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Először is célszerű méregtelenítenetek a szervezeteteket. Fontos az egészséges életmód, a megfelelő táplálkozás, a stressz, gyógyszerek kerülése stb. Érdemes minőségi, természetes alapú vitaminok, ásványi anyagok fogyasztásával felkészíteni a szervezeteteket.Ezekkel sok jó tapasztalat van még reménytelennek tűnő esetekben is.Ha érdekel, akkor emailben tudok róla bővebb infót küldeni. Sok sikert!
2013. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Minden információt szívesen fogadok ami segíthet. Vettem Elevitet.

Kedves A!

Köszönöm a linket, természetesen kipróbálom. Sajnos, az, hogy ilyen ritkán jön haza a párom jelentősen csökkenti az esélyeinket. :( Ez aggaszt egy kicsit.

Sok sikert és mielőbbi boldog babavárást! :)

2013. szept. 23. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!