Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő szükséges a beágyaz...

Mennyi idő szükséges a beágyazódáshoz?

Figyelt kérdés

Ha a ciklusom 29-35 napos és a 24. napon pozitív az ovu teszt, akkor mekkora az esélye, hogy sikerül beágyazódnia a petesejtnek? Mennyi időre van szüksége?

(Már feltettem a napokban egy hasonló kérdést, bár akkor elszámoltam magam 5 nappal)



2013. febr. 11. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A peteérés a nem várt előtt 14-16 nappal van. A petesejt megtermékenyülés után 5-7 nap alatt eljut a méhbe és újabb 5-7 napig tart a beágyazódás. ez után kezdődhetnek a terhességi tünetek, és a teszten is csak ekkor jelenik meg a 2 csík.
2013. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
TUTI, a 24.-en volt? nagyon a végén van az már, nem? az esély nem túl nagy, úgy általában, ha sikerült, kb. két hét, mire valami is kimutatja:)
2013. febr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
3 hónapja volt egy korai vetélésem, azóta csinálok ovu teszteket, és a 24-ei pozitív előtt egyszer se jelent még meg tesztcsík (illetve pár alkalommal nagyon halványan). Egyértelműen erősebb volt, mint a kontrollcsík, és mivel jan. 17-én jött meg legutóbb, ez így a 24. nap volt :\
2013. febr. 11. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!