Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pco-ha az ebéd nem tartalmazza...

Pco-ha az ebéd nem tartalmazza az "előírt" ch mennyiséget (mert olyan összetevőkből készült), akkor az jól van úgy, vagy mindenféleképp úgy kell kihozni, hogy meglegyen a szükséges ch mennyiség?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
meg kell lennie legalább közelítőleg, a diéta lényege a vércukor és inzulin kilengések megakadályozása, márpedig ha ebédre nincs meg elég ch, akkor a vércukor leesik, és ez borítja az egész napot. Ha más nem, egyél hozzá/utána korpovit kekszet vagy teljes kiőrlésű kenyeret.
2013. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, én is úgy tudtam, hogy meg kell lennie a mennyiségnek. Az nem baj, ha napjában többször eszek kenyeret(rozs, félbarna, vagy épp teljes kiőrlésű, persze figyelem a ch-t)? Csinálhatok ezek szerint nyugodtan olyan kaját akkor ebédre, amihez kenyér kell pl. főzelék, leves? Eddig tettem így... az a lényeg, hogy a ch passzoljon?
2013. jan. 16. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, az a fontos, hogy a CH passzoljon :) Persze a CH minőségére érdemes odafigyelni, de jókat írsz :) Simán lehet főzelék, kenyérrel, ha számolod a sürítésre használt lisztet is (én tönkölylisztet használok, vagy a zöldséget turmixolom le és magával sürítek).
2013. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Az az igazság, hogy sok mindennek utána néztem már, de tegnap megint megijedtem, hogy rosszul csinálom, és elbizonytalanodtam. 4 hónapja élek már "új" életet. Azt olvastam még, hogy a sertés és marha hús kerülendő. Persze, ez nem azt jelenti, hogy ki kell iktatni teljesen, de miért kerülendő? Pedig úgy tudom, fontos a nőknek a vörös hús. Ja, írtad te is, hogy turmixolod a zöldséget. Én is csináltam így krémlevest. De ez nem baj? Mert állítólag az a jó, minél kevésbé roncsolódik, pépesedik az étel.
2013. jan. 17. 14:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Én a fehérjét, zsírokat nem számolom :S - az már kicsit megerőltetőbb lenne. Nincs súlyfeleslegem egyébként.
2013. jan. 17. 14:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocs a sok kérdésért, kommentért, de szerintetek mennyi ch-t kellene bevinnem naponta? 167 cm vagyok és 57,5-58 kg. Merckformin Xr 500-at szedek, este 1-et.
2013. jan. 17. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!