Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 nap után a tabit abba...

21 nap után a tabit abba hagytam,és most a 7 nap szünetben,ma furcsán fájt a méhem a hasam,és a petefészkem. Mit csináljak? Ilyen még nem volt. Lehet még baba?

Figyelt kérdés
(nyilalt).De délután elkezdtem barnázni,ami nem jellemző rám,mert amikor megjön sose igy szokott lenni.hanem vérzek.És az miért van hogy megkivánok kajákat,aztán mikor előttem van nem birom megenni,szédülök,és hányingerem van.Szombaton akartam tesztet csinálni,de most nem tudom mit tegyek.Ez már akkor mensi nem baba? érdemes tesztet vennem?
2008. júl. 3. 20:17
 1/9 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem oda irni,hogy a tabit alig kezdtem el szedni együtt voltunk a párommal,éskéső volt már hogy ne bennem mennyen el.ez két nap történt meg.
2008. júl. 3. 20:18
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ha ez az elsőlevél tabletta volt akkor még nem igen hat , tehát simán terhes lehetsz, de nem írtad, hogy a 7 napból ez hanyadik nap, mert kb a 4.napon jönne meg és lehet a mensi miatt érzed. Tesztet mindenképpen csak akkor csinálj ha már eltelik a 7 nap .
2008. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez a 3.-ik nap. ha jól tudom hétfőn telik le a 7 nap. akkor reménykedhetek attól független hogy barnázok? annyira szeretnénk babát,de félek hogy nem jön össze:( szerintetek? van remény?
2008. júl. 3. 20:29
 4/9 A kérdező kommentje:
ja,igen első levél tabi,de ebből 3 szem kiesett:S
2008. júl. 3. 20:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Te most miket írsz össze-vissza??? Fogamzásgátlót szedsz, erre azt irod, hogy "annyira szeretnénk már babát..." Hát a kettő együtt nagyon nem fér össze kisanyám, vagy dunctod sincs a biológiáról...
2008. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a lényeg h én tudom mi van!!!!!
2008. júl. 4. 17:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha barnázol már, sajnos valószínűleg megjön néhány napon belül! Várd ki szerintem is, hogy leteljen a 7 nap, és ha mégsem jön meg, csinálj azért tesztet! A tüneteid elég terheses tünetek(hányinger, szédülés, ételek megkívánása, undor), ráadásul írtad, hogy pár szemet nem is szedtél be.
2008. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és ha megjön,és a tünetek megmaradnak? akkor is teszteljek?
2008. júl. 4. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:
ha a tünetek megmaradnak, akkor azért érdemes tesztelni! Pláne ha nem a megszokott módon van meg. Persze itt megjegyzem, hgoy amíg a tabi beállítja a ciklust, addig úgy tudom, előfordulhat ilyesmi. Már nem emlékszem pontosan a mellékhatásokra, én már lassan egy éve nem szedek semmit. De a barnázás amúgy benne van, igaz az én tabim középidőre írta, és nem nagyon fordult elő, csak ha tényleg nem rendesen szedtem! Viszont ha így nézem lehet, hgoy csak ezért barnázol, mert kimaradt pár szem tabi... Mindenképp várj, hogy mi lesz, és pár nap múlva tesztelj, ha nem jön! és ha szeretnéd a babát, inkább ne szedd a tablettát! (ezt előzőleg nem akartam írni...mert a te dolgod)
2008. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!