Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tű-ingás módszer férfiaknál...

Tű-ingás módszer férfiaknál is működik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Bocsi de az mi?

Lehet tudatlan vagyok de lövésem nincs róla de érdekel...

2009. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Cérnára tűt kell fűzni, és a csukló fölött lógatni, megmutatja, hogy hány gyereked lesz, és milyen neműek. Először a csukló és a tenyér találkozásánál kell kicsit fel le mozgatni, majd a csukló fölé emelni. Ha mozgott vissza, majd újra a csukló fölé. Ha körbe, akkor lány, ha előre hátra akkor fiú, ha megáll akkor nem lesz több. (sokaknak bejött)


Tudom sokan nem hisznek benne, nem kérek negatív kritikát.

2009. nov. 5. 21:08
 3/20 anonim ***** válasza:
Szia! Háát én nem hiszek az ilyesmiben, de ha nőknek ezzel a módszerrel jósolják a gyermekeit, akkor valószínűleg férfiaknál is ugyanúgy lehet vele jósolni ilyesmit :) Tényleg nem vagyok ennek a híve, de ezt kipróbálom, nekem még nincs gyermekem, tervben sincs, de ezt akkor is megnézem :) Köszönöm az ötletet :)
2009. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Szólj ha kipróbáltad!

Nekem egy lányt és utána egy fiút mutatott. Megcsináltam többször is, és mindig ugyanaz jött ki.

2009. nov. 5. 21:25
 5/20 anonim ***** válasza:
És neked egy "ingatás" alatt csinált körkörös és odavissza mozdulatot is?
2009. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem. Először csukló mellé aztán fölé, és kőrözött, majd mellé, és fölé utána ide oda, aztán mellé, majd fölé és megállt.
2009. nov. 5. 21:33
 7/20 anonim ***** válasza:
Egy-két hete foglalkoztat engem is az általad említett dolog. Most akarom megkeresni gyerekkori barátnőmet emiatt. Ugyanis én emlékszem, hogy neki egy kislányt jósoltam, ami be is jött, de már nem emlékszem, hogy ő mit jósolt nekem, talán négy gyermeket? Kíváncsi vagyok, hogy emlékszik-e még rá :-)
2009. nov. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam. És mivan ha nem mozog? Akkor nem lesz gyerekem? :D
2009. nov. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nekem eddig bejött

1 lány

1 fiu

és még mutat egy lányt,akit nagyon várok,de nem akar jönni

2009. nov. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
22:32 vagyok. Kipróbáltam egy fiút és három lányt mutatott. Kisfiam már van :-) Mindkét csukló fölött ezt mutatta. HűHa
2009. nov. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!