Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy vegyem rá a babára?

Hogy vegyem rá a babára?

Figyelt kérdés
Már 7 éve együtt vagyunk, és már 4. éve, hogy felhúztuk a gyűrűr.Májusba lesz az esküvőnk,és már lassan egy éve, hogy házunk is van.18 éves korunk óta együtt lakunk, és nagyon szeretjük egymást,csak egy baj van,hogy a párom hallani sem akar a babáról!Én 24 éves vagyok, de az a baj, hogy ő is.Állandó munkája is van,rendőr.Tehát még az anyagiakra sem lehet fogni.Segitsetek, hogy hogy vegyem rá!
2009. nov. 5. 10:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nővéremnek van 2 fia.2 és 4 évesek.A nagyobbik a keresztfiunk.Nagyon szereti őket.Sokkal jobban el tud velük játszani, vagy éppen megmagyarázni nekik valamit mint én!
2009. nov. 5. 16:36
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor akar ő babát,mert szereti a keresztfiát.Akkor mától fél!Beszéld meg vele!
2009. nov. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!