Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fastest-ről vett terhességi...

Fastest-ről vett terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Képzeljétek, tegnap érkezett meg a Fastest-ről rendelt terhességi tsztcsomagom. Azonnal ki is próbáltam (12. napon vagyok még csak, de nem bírtam magammal, inszemes vagyok). Kb. 5 perc múlva megjelent a második csík, de nem ott, ahol kellett volna és vándorolt. Egy idő után eltűnt, majd jött egy újabb 2. csík, ami egy ideig jó helyen volt, de utána az is eltűnt. Nem képzeltem be, nam csak odaláttam, mert akartam, hanem tényleg ott volt. Valaki járt már így ezzel a teszttel? Ennyire megbízhatatlan? Szerintem nincs baba, vagy ha igen, akkor még nem mutatná. De most egy kicsit összezavarodtam ettől a sz.r teszttől!!!
2013. szept. 17. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én is onnan rendeltem ovulációs és terhességi tesztet is, nekem egyikkel sem volt bajom, mind jól működött tapasztalataim szerint! Lehet az az egy hibás.Kipróbáltál másikat a csomagból?
2013. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:-) Nem próbáltam még másikat, csak 5 terhességi tesztet rendeltem, gondoltam majd holnap reggel csinálok egyet még. Pénteken jár le az inszem utáni 14 nap. Már akkor mutatnia kell, vagy megjönnie. Sajnos a másodikra nagyobb az esély:-(
2013. szept. 17. 12:01
 3/9 anonim ***** válasza:
én is nemrég rendeltem tőlük kombinált csomagot(ovu+terhességi teszteket), nekem az lh csúcsot szépen mutatta, a hcg még korai lenne. Azt én is megfigyeltem hogy lassan színeződik el a teszt, próbálom nem nézegetni közben csak a 10 perc leteltével, hogy ne reménykedjek hiába....olyan régóta tesztelgetek már...szerintem jó teszt, és legalább nem horror az ára!
2013. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:-)Én az ovu-tsztet csak a következő hónapban próbálom ki.
2013. szept. 18. 06:35
 5/9 anonim ***** válasza:
szia! péntek van, végül mi lett?
2013. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
végül csütörtökön teszteltem egy negatívat egy olyan teszttel, ami a menzesz előtt 4 nappal ki kellene mutatnia. Így most várom a menzeszt. Most vagyok a 14-15. dpo-n (ha a doki jól saccolta be az ovulációt. Ma kellett volna megjönnie. Ha holnapig nem jön meg, akkor reggel tesztelek Fastest-el:-)
2013. szept. 21. 20:01
 7/9 A kérdező kommentje:
tegnap reggel megint volt egy vándorló második csíkom, le is fényképeztem, hogy 5 percig kb. 2 csíkos tesztem volt, utána eltűnt. Kivágom az egészet!!! Ma meg is jött:-(((
2013. szept. 23. 06:16
 8/9 anonim ***** válasza:
...sajnálom... de tudod, új hónap, új esély! :)
2013. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nagyon ari vagy:-)
2013. szept. 24. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!