Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt, jártatok...

Terhességi teszt, jártatok már így vele?

Figyelt kérdés

Már 2 tesztet csináltam, (különböző márka) és mindkettő negatív lett. A doki tegnap azt mondta, hogy 18 mm vastag a méhnyálkahártyám, és babagyanús. De ha nem, akkor eü. kaparás kell, mert már 15 napja késik. Azt mondta ne higyjek a tesztnek, menjek vissza 10 nap múlva és akkor már hátha látni is fog valamit, ha baba van a dologban.

Lehetséges, hogy nem vagyok terhes?


2013. szept. 11. 10:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg nem lehet, hogy a méhszájsebem és a gyulladás miatt kevesebb a hcg hormon szintem? Vagy egyáltalán nem vagyok terhes, (émelygek, hányingerem van folyamatosan, és görcsöl a hasam) akkor mégis eü. kaparás lesz a vége?
2013. szept. 11. 10:08
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát egy vérből végzett hcg szintet kellett volna nézni, és választ kapnál a kérdésedre.

Budapesti vagy?

Esetleg elmehetsz egy magánlaborba, és a Laboratórium kft-be jártam hcg-t nézetni, 1800+ vérvételi díjért megnéznk, és még aznap megküldik az eredményt, ha reggel mész.

Ha később volt az ovud, simán lehet a teszt még negatív, de vérből már ki tudják mutatni.

Én drukkolok neked!

Mikor volt az utolsó menzid?

2013. szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha 15 napja késik, akkor tuti ki kellene mutatnia a tesztnek, sőt már a dokinak is kellett volna látnia valamit. Kivétel, ha iszonyat későn volt az ovulációd. 15 nap késés annyit jelent, hogy legalább hat hetesnek kellene lenned. Miért nem küldött el vérvételre? Ha nincs a véredben HCG, akkor kizárhatta volna a terhességet. Remélem azért minden rendben lesz! Drukkolok nagyon!
2013. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pontos választ csak a terhességi vérteszt adna. Azt nem rendelt el a dokid?

Ha nem vagy terhes, nem próbálkoztok a kaparás előtt Norculut-tal?

2013. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én sem értem miért nem küldött el vérvételre, mert a sebemre is akart felírni gyógyszereket, de nem mert, hogy mi van, ha baba van. Én is nyugodtabb lennék, ha a vérvételből megtudok mindent hamarabb. Annyit mondott, hogy 10 nap múlva kontroll.

2013. szept. 11. 10:46
 6/7 A kérdező kommentje:
A menszeszem mindig is késett, de csak pár napot. De lehet, hogy akkor estem teherbe. Nem tudom. :(
2013. szept. 11. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy magán vérvételre, legalább megtudod.
2013. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!