Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junius 24-én jött meg a...

Junius 24-én jött meg a mensim utoljára, átlagosan 28 naposak a ciklusaim. Melyik nap a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés
az egyik weboldalon azt írták hogy 5-én van ovuláciom! akkor melyek a legesélyesebb napok hogy összejöhet a baba? ovuláció után még meddig termékenyülhet meg a petesejt?
2008. júl. 3. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

24-48 óráig tud megtermékenyülni. mi úgy csináltuk hogy előtte egy nappal is voltunk, azon a napon is, és utána egy nappal is. így elsőre összejött :)

sok sikert neked is!

8 hetes kismama

2008. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha pontos akkor 6-a a legalkalmasabb akkor lesz peteérésed.

egy napig él max a pete aztán elpusztul de lehet elötte próbálkozni pár nappal pl 4-én meg 6-án . mert a sperma 3 napig is él benned és vár a petesejtre, míg a petesejt max egy napot él ha nem termékenyül meg.

ha megtermékenyül ebben a 24 órában akkor kb 7 nap meddigre beágyazódik és terheségröl beszélünk, és még kb 1 hét még a szervezeted elég hormont termel hogy kimutasa a terhes teszt.


a megtermékenyülés nagyon sokat függ a férfi spermátol ha nem jó minöségü akkor biztosan kell tudnod mikor van peteérésed , de ha normális akkor 3 napig eléldegél benned és képes megtermékenyíteni a petesejted.


a legbiztosabb ha méred a hödet, mert a peteérés napján felmegy kb 37 fok köré, de ezt tudnod kell mennyi a reggeli höd átlagosan. szóval mérjed minden reggel mikor felkelsz és amelyik napon megugrik akkor hajrá.

2008. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!