Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babára vágyók, hallottatok a...

Babára vágyók, hallottatok a C-vitamin jótékony hatásáról? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nekünk 2 év próbálkozás után jött össze. Akkor, amikor elkezdtük szedni a C-vitamint (rá bő egy hónapra). Sajnos nem maradt meg a baba. Most fél éve újra próbálkozunk. Szeptember végén újra kezdtük a C-vitamin kúrát (influenza elkerülése érdekében), és láss csodát, úgy tűnik, megint sikerült.

Hogy miért?

Férfiaknál a nemzőképtelenséget javíthatja vagy megszüntetheti, mert az egészséges herében a hímivarsejtek kialakulásához illetve szabad kiáramlásához nagymennyiségű C-vitaminra van szükség, mely egészséges esetben megtalálható, azonban a C-vitamin hiánya a hímivarsejtek összetömörülését, összetapadását okozhatja.


2009. nov. 4. 14:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyumék sosem védekeztek igazán, akkor lett terhes mikor ősszel Centrumot szedtek mindketten. Lehet benne vmi!
2009. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!!!

Köszi az indfókat!!! Egész felcsillant a szemem. Hátha nekünk is ez segit majd. Egy hónapja a férjem is multivitamint szed, bár nem konkrétan a C vitamin miatt vettem meg, de gondolom igy is elérhatő a pozitiv hatás...

Neked ki javasolta???

24/N

2009. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Senki nem javasolta, véletlen jöttünk rá.
2009. nov. 11. 08:09
 14/21 anonim ***** válasza:

Mi mindketten szedünk C-vitamint és eddig egyik baba sem maradt meg és nem is estem teherbe egy ideje. :(

De Nektek gratulálok, de hidd el, hogy nem csak a C-vitaminon múlik a dolog.

2009. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"véletlenül jöttünk rá"

Tehát, lehet, hogy teljesen véletlen az egybeesés és semmi köze a terhességednek a C vitaminhoz.

Nem köteketni akarok, csak azt hittem, több bizonyitékkal tudod majd igazolni a vitamin hatékonyságát... Kicsit csalódtam...

De hátha mégis segit...

2009. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Először is ha figyelmesen átolvasnátok a kérdésnél a kommentemet, akkor láthatnátok, hogy mindkét esetben ősszel kezdtük el szedni a C-vitamint, és mindkét esetben 1-2 hónappal a vitaminszedés után estem teherbe. Semmilyen más vitamint nem szedtünk. De mivel pl. a múltkori előtt 2 évig semmi, bármit próbáltunk is ki, és akkor meg összejött, csak erre tudtunk gondolni. És most fél év után (mostmár hőmérőzés - nem vált be, nyák, ovuteszt, ilyen-olyan pózok - és egyik se jött be), elkezdtünk megfázás elkerülése végett újra C-vitamint enni, megint sikerült.

Igaz, ezt már párszor leírtam, de ennél többet nem tudok. Akinek ezzel nem segítettem, az nem értem, minek olvassa el egyáltalán a kérdést.

2009. nov. 12. 07:08
 17/21 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van,amiből gondolom idézett a kérdező!

Én is rákerestem,mert az utolsó bekezdés túl szakszerű volt ahhoz,hogy arra is véletlenül jöjjön rá!


Én köszönöm,hogy leírtad a tapasztalatod,rád fogok hivatkozni,amikor a férjem kiakad az újabb bogyótól,amit szednie kell:-)

Sok boldogságot!

2009. nov. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A 20:32-es vok.

Kedves kérdező!

Nem akartalak megbántani és elnézést, ha sértően fogalmaztam, csak már nagyon szeretném, ha sikerülne.


Gratulálok a babásodásodhoz és még egyszer bocsánat!!!

2009. nov. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Semmi probléma. Én is mindent megtettem annak érdekében, hogy sikerüljön. De ez tényleg véletlenül vált be, és csak utána olvastam a jótékony hatásáról, és akkor összeállt a kép. Mindenesetre én nagyon örülök, akárhogy is legyen. És mindenkinek kívánom, hogy minél hamarabb babás legyen!
2009. nov. 12. 10:05
 20/21 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy mihamarabb sikerül majd nekünk is és mindenképp tovább szedjük a multivitamint.

25-re nem várjuk...

2009. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!