Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babára vágyók, hallottatok a...

Babára vágyók, hallottatok a C-vitamin jótékony hatásáról? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nekünk 2 év próbálkozás után jött össze. Akkor, amikor elkezdtük szedni a C-vitamint (rá bő egy hónapra). Sajnos nem maradt meg a baba. Most fél éve újra próbálkozunk. Szeptember végén újra kezdtük a C-vitamin kúrát (influenza elkerülése érdekében), és láss csodát, úgy tűnik, megint sikerült.

Hogy miért?

Férfiaknál a nemzőképtelenséget javíthatja vagy megszüntetheti, mert az egészséges herében a hímivarsejtek kialakulásához illetve szabad kiáramlásához nagymennyiségű C-vitaminra van szükség, mely egészséges esetben megtalálható, azonban a C-vitamin hiánya a hímivarsejtek összetömörülését, összetapadását okozhatja.


2009. nov. 4. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Más bogyót nem is szedtetek?Mert én a C vitaminon kívűl mindent beszedettem már a férjemmel!
2009. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Melyik fajtát szedtétek?

Gratula a babához?

2009. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

ez engem is érdekelne, már mi is "mindent" beszedtünk, de még nem estem teherbe:(

kipróbáljuk mától, irány a gyógyszertár, de melyik fajta a jó?

2009. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Én már nézegettem a Cink+C vit. kombinációt,mert a cinket is javasolják férfiaknak!Hm?

2009. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok mi egy nap megittunk a férjemmel szeptemberben,minden nap 1 doboz hohes-c-t,(magas c-vitamin tartalom)és nem tudom,h. attól-e,de én is babás lettem.Végül is a betegséges elkerülésére ittuk nyakra főre...
2009. nov. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szedjük a Béres 500-asat naponta mind a 2en a párommal.Szintén megfázás elkerülése végett.Lehet,hogy ezért leszek majd terhes?:)A párom elkezdte szedni még az E vitamint is:)Rendszerenesn fogyasztunk gyümölcsöket,a c-vitamin miatt.

Ez az egész elkgondolkodtató...

2009. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha "csak" ennyi lenne... Bár nekem is összejöhetne a C vitamin szedése miatt, de én már 2 éve szedek magas C vitamin tartalmú multivitamint, mégsem jött össze eddig a baba. Próbáltuk a cink + C vitamin kapszulát is, sajnos nem lettem terhes.
2009. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Itt nemcsak a nőnek kell szedni kedves utolsó, hanem a férfiakról volt szó. Te hiába teszel meg mindent, ha neki nem stimmel valami.
2009. nov. 5. 10:48
 9/21 A kérdező kommentje:
Mi benne vagyunk a Wellnet-ben. Ez egy mlm-es cég, és innem veszem saját magunknak a táplálékkiegészítőket. Jelenleg csak a C-vitamint szedjük. Ára: 1800 körül van, 500 mg-os, viszont nyújtott hatású, lassan szívódik fel, nem pisiled ki a felesleget, hanem lassan épül be a szervezetbe.
2009. nov. 5. 10:50
 10/21 A kérdező kommentje:
Amúgy mindegy, melyik, szerintem, csak nyújtott hatású legyen, vagy lassan felszívódó.
2009. nov. 5. 10:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!