Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek alapján van esélyem?...

Ezek alapján van esélyem? Olyan rég szeretnénk..

Figyelt kérdés

Most minden olyan más. Eddig nem foglalkoztam a tüneteimmel,de most annyira bizakodó vagyok. 4-5 nap van a mensiig. A hőm az elmúlt két napban ismét elkezdett följebb kúszni sose megy 37 fölé, ma reggel már 37,1 volt. 4 napja fehér krémes nyákom van és tegnap megnéztem a méhszájam teljesen hátul(bár nem tudom lehet ez még mensi előtt előre jöhet). A melleim nem akarnak leszakadni és nem is eresebbek, úgy égnek inkább, de nem elviselhetetlen. Mintha bikini nélkül napoztam volna és jól leégett volna a bimbóm körül olyan érzés.De ez is szakaszos. Tegnapelőtt volt eg erős mensi szerű görcsöm. Azóta semmi. Folyton álmos vagyok. És a székletem is hol van hol meg nincs(pedig mindig nagyon rendszeres volt). Ma reggel fogmosásnál rámjött az öklendezés.És a pattanásaim is kijöttek egy héttel előbb.

A gond az hogy mindent megtudok magyarázni a bolond fejemmel. Hogy ez azért van mert sokat dolgozom az azért van mert meleg van stb.

Félek hogy jövő héten újra tampont kell vegyek. Azért jók a kilátásaim?


2008. júl. 3. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
ez sokmindentől lehet, de ha a baba okozza, akkor nem kell tampont venni, hanem egy tesztet helyette. Bár nem tudom, de nekem csak mensinél volt egy-egy pattanás..most nem volt hogy terhes lettem. drukkolok!
2008. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a párom jegyezte meg, h ő rögtön észre vette rajtam, h valami más, mert simább volt a bőröm, csillogott a szemem, de akkor még én sem csináltam tesztet, tehát nem tudtuk, h babánk lesz. Én minden esetre azt mondom nagyon ne éld bele magad, h ne érjen csalódás. De azért szurkolok, h összejöjjön!!! Vegyél tesztet, és akkor már nem leszel kétségek közt.
2008. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nembisztos még hogy baba,mert a pattanás az menzi előjel szokott lenni. és a hőm nekem sem mindig megy följebb. de nekem is följebb ment 37.3 ra most és mégis megjött. én aztmondom ne éld bele magad.
2008. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!