Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, ti hogy döntenétek?

Lombikosok, ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Petesejt leszívás után hyperstimulácíóm lett ezért nem kaphattam vissza az embriomat.Most ki kell hagynom egy hónapot és utána mehetek vissza uh-ra.3 db embrio van lefagyasztva egy 5sejtes és 2db 6sejtes embrio.


Viszont az orvosom azt mondta,hogy a következő ciklusban vagy ujrakezdünk egy petesejtleszivást vagy pedig visszakérem az fagyibabákat.Ti hogy döntenétek,mivel járok jobban?


2013. szept. 13. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp a fagyibabákat kérném vissza, felesleges pénz és felesleges megterhelés a szervezetednek az ujabb stimu amikor könnyen lehet hogy a fagyibabából is sikerülhet, sokakanak sikerül abból is nyugi.
2013. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.És a fagyibabákat ilyenkor támogatja a tb?Vagy fizetni kell érte?
2013. szept. 13. 11:06
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha megvan a 3 hónap szünet akkor igen de kérdezz rá az a biztos. Ha ujra kéne a teljes protokoll megiont akkor is kéne várni 3 hónapot a következővel, csak akkor támogatja a TB.
2013. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt mondta a doki,h mivel ez a lombik elszált az uj lombikra novemberben mehetünk.de azt nem tudom h a fagyibabák pénzbe kerülne e így.
2013. szept. 13. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:

ha tb támogatott lombikra mentek vissza, akkor nem kell fizetni, ha eltelt a kettő között 3 hónap. Vagy van várólista az adott intézményben (ezt neked kell tudni), és akkor vagy kivárod a sort, vagy ki kell fizetni.


én tuti a fagyasztottakat kérném vissza, főleg a hiperstimu miatt, meg jóval kisebb megterhelés a szervezetnek is, főleg ilyen kicsi idő után.

2013. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
márciusban volt az első lombikom.most augusztusban a 2.,ami nem második,mert elszállt.De szerintem a fagyik kérem vissza,de vajon azért kell fizetnem vagy tb-en visszakapom így?
2013. szept. 13. 11:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Az számít lombik kezelésnek ami beültetéssel végződik. És csak azt számítják bele. Én fagyibabát kaptam vissza és sikerült.
2013. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó gratulálok!Mi is azt fogjuk.De akkor te biztos tudsz pontos választ adni nekem,hogy tb alapon kaphatom vissza?
2013. szept. 13. 12:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy kaptam vissza hogy az egyik kezelés nem sikerült és abból maradt fagyasztott és én a következő ciklusban mehettem és nem kellett fizetnem érte, hanem visszakaptam de így az öt lombikból egy lehetőség elment de ha fizettem volna akkor megmaradt volna az öt lehetőség. Remélem nem kacifántos.
2013. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!