Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, Akinek sikerült....

Ozsi987 kérdése:

Lombikosok, Akinek sikerült. Segítene?

Figyelt kérdés
Fagyasztott beültetés volt 6napja. Spontán ciklusban. 5nap van még vérvételig. Semmit sem érzek. Néha kicsit be-be görcsölget, de nem vészes. Tegnap du csináltam egy tesztet. Full negaív. Se cici fájás... Se semmi. Sikerülhet? Mikor kéne tesztelnem, hogy tuti legyen? Köszönöm annak, aki segít!!

2013. szept. 4. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon korán teszteltél. Én beültetés után két héttel teszteltem egy halványat!!! Ja! És semmi tünetem sem volt, talán egy picit jobban éreztem a szagokat. Pár nap múlva ismételd meg a tesztet. :)


Szurkolok!

2013. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem nem volt fagyasztott, csak sima stimulált. Az elsőnél minden tünetem megvolt tankönyv szerint, akkor nem sikerült, a másodiknál semmit nem éreztem egyetlen egy brutális menstruációs görcsön kívül. Az is kb. fél másodpercig tarthatott, és le is mondtam róla, se mellfájdalom, se hányinger, se semmi. Ez sikerült, és utána sem volt semmi terhességi tünetem, már a 30. hétben vagyok. Akkor 5naposakat kaptam vissza, és a 12. napon kellett visszamennem vérvételre. Aznap már pozitív lett a teszt is, szerintem az már tuti.
2013. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat! Sok erőt adtatok! Megfogadtam, hogy erre nem fogok rágörcsölni, de valahogy nem megy.
2013. szept. 4. 13:42
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki megfogadja, hogy nem gorcsol ra, es megis...

Nekem ugyanolyan menstruacio jellegu gorcseim, mint mikor meg szojott jonni, total eljeseredtem es azert tesztelte. :)

ET+ hanyadik napon vagy?

2013. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pénteken volt. +5
2013. szept. 4. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia,


hány naposan lettek fagyasztva? Szerintem korai még a teszt, ne keseredj el. Én 5 naposan kaptam meg őket, és ET+9 napon is még csak időn túl lett alig láthatóan csíkos a teszt. Pedig akkor már a vérvételből tudtuk, hogy sikerült.


Plusz délutáni tesztet csináltál, ez is számít.


Drukkolok nagyon!!!!

2013. szept. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyon korai.

ET+8, ekkor teszteltem eloszor.

2013. szept. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Öz naposak voltak. Köszönöm a hozzászólásokat!!
2013. szept. 5. 07:48
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok!Nekem hétfőn lett volna a beültetésem,de tulstimuláltak és le lettek fagyasztva 3an 3naposan.Hányat ültettek vissza?Remélem sikerül neked!
2013. szept. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
30-án kaptam vissza 2 ötnapos fagyi babát, spontán ciklusba. Hárman voltak, de az egyik nem ébredt fel. 26éves vagyok. Elvileg velem nincs baj. Egyszer voltam kismama, de az sajnis nem jött össze. leszívást követően magas lett a prulaktinom. Sajnos csak a beültetés után derült ki. Valószínű, ezért nemsikerült az első. Most szedem a BROMOCIPTIN-t. A hüvelygél mellé kapok szurit is. Nagyon szeretném, hogy sikerüljön!!!
2013. szept. 5. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!