Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem érzem az ovu utáni...

Ha nem érzem az ovu utáni szokásos mellbimbó érzékenységet, akkor most nem volt ovum?

Figyelt kérdés
Máskor mindig nagyon erősen érzem a szurkálást a jobb vagy a bal oldalon, így mindig tudom azt is, hogy hol volt a domináns tüszőm(uh is alátámasztotta már). Most nem éreztem olyan erősen a szúrásokat, és nem is tartott olyan sokáig. Valamint utána mindig fáj a mellbimbóm vagy 2 napig, onnan tudom, hogy túl vagyok rajta. Most sajnos ez sem jelentkezett. 19.napon vagyok. Még csak most lenne? De akkor meg nem lenne rövid a luterálisom? 31napos a ciklusom és mindig 16.napon van az erős szurka...

2013. szept. 9. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy meg nem volt de lehet,hogy most lesz.:-) Ha a luteälis megvan 12-16 nap ,az mär eleg.
2013. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!