Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés után mikor éreztél...

Teherbeesés után mikor éreztél leghamarabb a mellbimbó érzékenységet?

Figyelt kérdés

Nem rég hagytam abba a fogamzásgátló szedését, szeretnénk majd babát, de még várni szeretnénk kicsit, viszont kétszer úgy ciklus közepén megszakítással védekeztünk csak.


Nem tudom, hogy most véletlen e, de azóta főleg fürdésnél nagyon érzékeny lett a mellbimbóm... Oldalt feszül is. Igaz a feszülés eddig is jelentkezett ciklus vége felé, de ez a mellbimbó fájásos dolog eddig nem volt.


Nem tudom, hogy lehetséges e, hogy teherbes lettem és egyből rá 2-3 napra már lehet e ilyen tünet.


2013. aug. 22. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

2-3 nap nem az tul keves. Eloszor is kell legalabb 24 ora hogy a sperma megtalalja a petesejtet es megtermekenyitse azt. Ez nem megy azonnal! Azutan a petesejtnek le kell ernie a mehedbe a petevezeteken keresztul ami szinten idobe telik. Azutan pdig be kell agyazodnia a mehfaladba..

Nekem amugy a mellek fajasa volt az elso terhessegi tunetem kb 1 hettel a mensim elott.. Ami nem jott meg...

2013. aug. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az első jele a terhességnek,de akkor már késett a menstruációm...nem biztos,h nem vagy terhes,de ez még tuti nem annak a jele. :)
2013. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!