Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Viszkető mellbimbó lehet a...

Viszkető mellbimbó lehet a terhesség tünete?

Figyelt kérdés
egy hete múlt el a menszim, de nem tudom mire véljem ezt, soha nem tapasztaltam még ilyet.
2013. aug. 2. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
mensi utén 1 héttel még talán épp hogy csak emgtörténik jó esetben a megtermékenyülés, jele még nem lehet. (de attól is függ miylen hosszú a mensid nekem pl 3 nap igy rá egy hétre még mindig nem tartok az ovunál.) Nekem szokott viszketni szerintme semmi különösebb oka nincs, akár lehet szárazabb strandolástól avgy bármi, kend be testápolóval.
2013. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, én is innen tudtam meg, hogy a férjem rptehex, folyton vakargatta a mellbimbóit.
2013. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsanat az elirasert, ugy ertem, TERHES, csak a mobil szorakozott.
2013. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Önmagában nem elég tünet de ha társul mellé mondjuk a gyakori pisilés, fáradtság, aluszékonyság akkor lehet.Nekem 2x is az volt:)
2013. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
húha hát mindez társul mellé. azt hiszem holnap reggel tesztelek egyet.
2013. aug. 4. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is viszket, de sajnos egyszer sem voltam eddig meg terhes, amikor ezt tapasztaltam. Biztos, ami biztos, ha itt az ideje, tesztelj egyet!
2017. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!