Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez száradási csík...

Szerintetek ez száradási csík vagy nagyon halvány pozitív?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek eldönteni, hogy ez most mi, xepil teszt mensi előtt 1 nappal ilyen lett...elsőre azt mondtam pozitiv de elbizonytalanodtam, már ellőttem az utóbbi 10 hónapban jópár tesztet de ilyen még sose volt, és időn belül lett ilyen, de nem rögtön, kellett neki 3-4 perc...volt már valakinek ilyen a tesztje?


[link]



2013. szept. 8. 10:07
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

de aranyos vagy, hogy érdeklődsz :-)

holnap töltöm be a 21. hetet, minden a legnagyobb rendben hála Istennek, kislányom lesz :-) Amira lesz a neve, úgy érzem én vagyok a világon a legboldogabb nő :) és már alig várom hogy a világ legboldogabb anyukája legyek :)

2014. jan. 4. 11:12
 22/23 anonim ***** válasza:

9/21 vagyok:-) nekem már megszületett:-) 3 hónapot töltötte 2.-án:-) Ellie okt.2.-án született:-)!


Gratula, és könnyű szülést!:-)

2014. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, szívből gratulálok!sok egészséget és örömet kívánok!

köszönöm a jókívánságokat, csak reménykedni tudok, hogy könnyű szülés lesz, kicsit félek tőle, egyre többet pörög rajta az agyam, de megpróbálom inkább élvezni a terhességet, imádok kismama lenni :)

2014. jan. 4. 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!